نتایج جستجو برای عبارت :

نکته ها امروز 981216 لعنت به کرونا که گرفتار شدم

کرونا آمدی دیر آمدیاما اگر چیزی از این جمعیت غارت زده باقیست غارت کن
ولی لطفا عدالت را رعایت کن***************************** وَ مَنْ‌ یَقْنَطُ مِنْ‌ رَحْمَةِ رَبِّه إِلاَّ الضَّالُّونَ‌،
چه کسی از رحمت  پروردگارش مأیوس می‌شود؟! مگر گمراهان
سوره حجر \ آیه ۵۶:
برای خودم متاسفم که در کشوری جهان سومی بدنیا آمده ام که روشنفکرانش آنقدر واپس گرا و عقب افتاده هستند که رژیم مفلوک و دیکتاتور پهلوی  آلترناتیو و جایگزین رژیم فعلی آنان است
بسم الله الرحمن الرحیم.
امروز اولین روز از سال 1399 هست. مصادف با 25 رجب 1441 هجری قمری روز شهادت امام موسی ابن جعفر (ع)

این روزا بحث کرونا ویروس خیلی داغ شده.

متاسفانه دولت جمهوری اسلامی ایرانی حرم امام رضا علیه السلام رو بدلیل چیزی که خودشون میگن بعنوان ترس از کرونا بستن.
زمان بدی هست.
غربال غربال غربال

هیئات مذهبی هم مجاز به فعالیت نیستن.

ما فقط توسلمون به اهل بیت ع هست.

بر عمر و عثمان و ابابکر لعنت
بر وحدتی و سقیفه ای لعنت
لعنت به کرونا!
لعنت به آدم هایی که با زبون خوش، توی خونشون نمی شینن!
لعنت به کسایی که فقط به فکر خودشونن!
مراقب اطرافیان و عزیزانتون باشین...
تروخدا جلوی مسافرت رفتن دیگران رو بگیرین!
یعنی شما راضی هستین که اون عزیزی که میرین به دیدنش، یه وقت خدایی نکرده آلوده بشه و چیزیش بشه؟!؟!
واقعا خودتون رو می بخشید؟!؟!؟
شما خودخواهی؟! باشه. ولی این خودخواهیت، فقط با جونِ بی ارزشِ خودت بازی نمی کنه؛ صد ها نفر رو درگیر خودش می کنه!
تروخدا، لطفا، خواهشا، التما
هرچی به مح التماس کردم فایده نداشت. اون بر نمی‌گرده... خیلی زار زدم... بسمه ۱۵ سالگی من لااقل ۲۰ ساله اون دوران رو رد کردم
دیگه عاشق نمیشم... هیچ وقت... محاله .... محال ... یا از میم جدا میشم و یا به همین زندگی تن میدم و خب طبیعتا همین زندگیم خواهد بود... پس دیگه بسه... 
خیر همین بود که تموم شه و من برگردم به درس و زندگیم...
لعنت به من .... لعنت .... لعنت ....... لعنت به این زندگی و محدودیت و تمامیت خواهی و بچگی و عدم عقلانیت و و و ...... لعنت
دنیام تاریکه همرنگ چشماشه
لعنت به اونی که الان باهاشه
لعنت به اونی که قلبش رو سنگ کرده
اونی که دنیامو میدون جنگ کرده
لعنت به شبهایی که بی تو سر میشه
لعنت به قلبی که دیونه تر میشه
لعنت به دنیا و لعنت به این حالم
لعنت به مردی که با تو پدر میشه
هر کاری میکردم نشم فراموشت
لعنت به حسی که گفتم در گوشت
لعنت به پاییز و لعنت به تابستون
لعنت به هر فصلی که سر میکنی با اون
لعنت به آبان و روزای بارونی
لعنت به حالی که دلواپس اونی 

لعنت به احساسی که کم نشد اص
مسافران اوکراین.و لعنت بر اوکراین. و لعنت بر مسافرت. و لعنت بر هواپیما و اتوبوس و قطار و هر چیز مسخره ای که بتوان با آن سفر کرد. و لعنت بر غم. و لعنت بر آن هایی که مدیر و مدبر نیستند و کاری می کنند که دانشجو فرار کند از کشور. و لعنت بر آسمان و سقوط و پاسپورت و ویزا و لینکدین. و لعنت بر "لعنت" که اگر هزاران ساعت هم استفاده بشود باز‌ تخلیه نمی شوی. و لعنت بر ارشاد و مجوزهای مسخره اش که نمی گذارد کتاب های نویسنده چاپ شود و می رود خارج تا بنویسد، که باز هم
لعنت به وقتایی که کلی حرف داری و سه ساعت تایپ میکنی....تهش دستت میخوره به دکمه خاموش کامپیوتر و گند میزنه به تمام سکوت نکردنات....و تو دیگه نه حالشو داری که بنویسی و نه هیچی... لعنت به همه لحظه هایی که آدمو خفه میکنن-_-که باعث میشن آدم خفه بشه...-_-
4 نکته غیر کرونایی درباره کرونا (!) : از امن ترین جای دنیا تا خدا قوت به کادرهای درمانی
در این مطلب نمی خواهم راجع به خود کرونا و راه های پیشگیری از آن بنویسم بلکه چند موضوع مرتبط که کمتر بدان ها توجه می شود را یادآور می شوم:
ادامه مطلب
نمی‌دونم قراره چی بشه...اما دغدغه امروز این ایران کرونا هست..
در حالی ک قیمت طلا، دلار و.... رو ب افزایشه و مردم دیگه حواسشون نیست چون مشغول دست و پا زدن برای زنده ماندن هستن!!!!
من گیجم...گیج تر از اونی که فکر کنی
توی شناخت انسان ها تو تفاوت رفتار و گفتار
کرونا اصلی چیز دیگریست....دروغ و دغل و رانت و تک خوری یه ویروس بزرگ همه گییییر هست.............
می خوام بگم لعنت به هر چی سرما خوردگیه، ولی یادم میاد که آدما چقدر مشکلاتشون بزرگ تر از یه سرماخوردگی و گلودرده! 
می خوام بگم لعنت به مشکلا، ولی می بینم عامل اصلی همه ی مشکلات خودمونیم!
می خوام بگم اصلا لعنت به خودمون، ولی خدا پیش دستی می کنه و میگه "ولی شما ها برای منید؛ چه خوب و چه بد"
ادامه مطلب
رهبرانقلاب: مرحوم شهید مطهری فریاد میکشید که: والله بدانید #شمر، امروز  نخست‌وزیرِ #اسرائیل است.واقعا هم همین است. ما شمر را لعنت میکنیم، برای اینکه ریشه شمری عمل کردن را در دنیا بکنیم؛ ما یزید و عبیدالله را لعنت میکنیم، برای اینکه با حاکمیت یزیدی، حاکمیت ظلمِ به مؤمنین در دنیا مقابله کنیم. ۱۳۸۶/۱۰/۱۹
سلام
خوب نیستم، تو خونه حالم خوش نیست
جو خونه را دوست ندارم، گویی که زندان است
پر از انرژی های منفی که حال را بد میکند
من خیلی سختی کشیدم تا همینجا آمدم
و الان هم...
نه میزی، نه روشنایی درستی،عین کاروانسرا،نه آرامش،نه یه قالی نرم که بشود روی آن دراز کشید، نه یه گوشی درست و حسابی،نه کانون گرم خانواده، نه جایی برای مطالعه
پولی فراهم میکنم و از این مملکت لعنتی که نکبت از در و دیوارش میبارد میروم، اگر هم نشد به جهنم میروم که بهتر از این وضع هست
عم
یا من اسمه دواء و ذکره شفاءقدر عافیت کسی داند که به مصیبتی گرفتار شود.
معنی:        یعنی کسی که دارایی‌هایی دارد،وقتی یکی از آن‌ها را از دست بدهد برایش ارزش قائل می شود.مثال)      می توان همین ویروس کرونا را مثال بزنیم که به جانمان افتاده است.الان ما قدر سلامتی‌ مان‌ را میدانیم.      اما بعضی جاها برایشان فرقی نمی کند،کرونا باشد یا خیر.      مانند جایی که جنگ باشد؛مردم آنقدر نگران این هستند که خانه روی سرشان خراب نشود که به کرونا فکر نمی
حاکمیت ترسو همیشه پشت سانسور و خفقان مخفی می‌شه. الان ۲۴ ساعته نت قطع شده و ما نهایتا تحت شبکه‌ی اینترانت به سایت‌های داخلی راه داریم. چرا؟ چون بنزین رو گرون کردن، چون بار معیشتی خانواده رو بالا بردند، چون بنزین سه برابر یعنی باقی چیزها شش برابر. چون کم‌بود بودجه رو قرار هست از جیب ما مردم بگیرن، چون عرضه‌ی اداره ی یک نونوایی رو هم ندارند، چون آقازاده‌هاشون تو کشورهای خارجی و بالای شهر تهران با ماشین‌های آنچنانی ویراژ میدن و ما ملت باید
یک.یادم نمیاد آخرین بار کی خبر خوبی شنیدم...خبر بد?روزی هزارتا...سال نود و هشت بوی خون میده...

دو.امروز برای بار سوم در چند ماه اخیر دیدم مادرم بخاطر آینده ی رو هوای ما اشک میریخت...صدای فین فین مادر می اومد و برادرم که میگفت چرا فدات شم?و بعد از کلی اصرار،سادات گفت بخاطر سرنوشت شماها...آه تو مادر بگیره یقه ی باعث و بانیش رو...

سه.کرونا که دیر یا زود می اومد ایران و همه میدونستیم ولی باز خدارو شکر از قم شروع شد اینجوری اقلا خیالمون راحته جناب تبریز
      ( ذهن مبتلا ).روزها فکر من این است همه شب این سخنمکه گرفتار بلایم  زِ چه رو دَم نزنم
.
چه خطایی، چه قصوری که زِما سرزده است؟وین چه دردیست که افتاده به جانِ وطنم
.
سایه افکنده به ایران و به دنیا کروناترس باعث شده آیینِ دیانت شکنم
.
چو بلا آمد و عبرت نگرفتم، به ستمنان آجر کنم از سودِ کلان، دل نَکَنم
.
کرونا خدعه بوَد، فتنه ی دشمن بنِگرمبتلا کرده چرا؟ ذهنِ مرا، تا بدنم
.
شدم از مسجد و ازمدرسه محروم، چرا؟ذهنِ آلوده شده  عامل این گم شدنم
.
لعن و نفر
آنقدر نگذاشتی ببوسمت که بوسیدن را هم ممنوع کردند! و حالا که نفس هامان به شماره افتاده ، مثل عشق سال های وبا! لعنت به تو، لعنت به من،لعنت به همه ی ما! بخاطر همه بوسه هایی که از هم دریغ کردیم.. اگر زنده ماندی از طرف من به تمام مردم دنیا بگو : تا می توانید همدیگر را ببوسید! نسل همه ما مردند در عصر یخبندان! عصری که بوسیدن،حکم جام شوکران را داشت و چکاندن ماشه در دهان خویش! 
به همه ی دنیا بگو مارا نامهربانی ها کشت نه جنگ صلیبی و طاعون و سل!
-گابریل گارسا م
 قاسم ز جهان چو بست دیده
از چشم جهانیان خواب پریده

او در این جهان هیچ نیآسود
روشن بنمود این ره مه آلود

سردار بخفت به تیغ رعدی
آن تیغ که زد به جسم مهدی

آن تیغ  کبود محنت آلود
بنشست بر پیکر دو مقصود

لعنت به کبودی تو ای رعد
لعنت به یزید و عمر سعد

لعنت به سگان استخوان خوار
لعنت به سران ارتش جهان خوار

لالایی قشگی است حقوق انسان
تا خواب شویم جملگی بدین سان

خون خواهی تو در جغرافیایی عشق است
از صنعا، تهران ، تا بغداد و دمشق است
..............
ادام
امشب که با اون یکی صباعه حرف می زدم فهمیدم ما آدما یه درد بزرگیم رو سینه هم! این زبون لعنتی چیه که باهاش می سوزونیم همو؟ حروممون اگه با شکستن دل یکی، خودمونو تو دل یکی دیگه جا کنیم. خیلی وقته قسم خوردم با حال بد یکی گریه نکنم ولی یه سری دردا هستن که درمون ندارن... واقعا ندارن! واقعا نمیشه کاریشون کرد. فاصله چیز وحشتناکیه. فاجعه ست! قیمت خوشحالی امشبش یه بستنی شکلاتی بود که از پسِ از تهران تا سمنان فاصله، نتونستم خوشحالش کنم. چه شبی رو سر می کنه... ل
چطوری میشه جریان افکار مسخره تی که هجوم میارن به مغز و نمیدارن ادم نرمال باشه و کاراشو بکنه رو متوقف و خفه کرد-_-اخه من باید چند بار به یه لحضه ی ۵ثانیه ای فکر کنم تا مغرم ارضا بشه و دیگه به اینکه چ سوتی وحشت ناکی دادم فکر نکنه-_-دقیقا کجای این خاطره باعث افزایش ntهای تحریکی میشه ک من نمیفهممش-_- لعنت به همه ی کلمه هایی ک بدون فکر به زبون میان لعنت به همه ی وقتایی که ادما بد نگات کرد لعنت به همه ی رفتارای بچگونه ام لعنت به همه ی ادمایی ک باعث میشن ما
 قاسم ز جهان چو بست دیده
از چشم جهانیان خواب پریده

او در این جهان هیچ نیآسود
روشن بنمود این ره مه آلود

سردار بخفت به تیغ رعدی
آن تیغ که زد به جسم مهدی

آن تیغ  کبود محنت آلود
بنشست بر پیکر دو مقصود

لعنت به کبودی تو ای رعد
لعنت به یزید و عمر سعد

لعنت به سگان استخوان خوار
لعنت به سران ارتش جهان خوار

لالایی قشگی است حقوق انسان
تا خواب شویم جملگی بدین سان

خون خواهی تو در جغرافیایی عشق است
از صنعا، تهران ، تا بغداد و دمشق است
..............
ادام
در عکس زیر قبل و بعد از شیوع کرونا را در نیشابور می بینید.

کرونا نام یکی از ویروس های سرماخوردگی است. کرونا ویروس سال هاست که کشف شده. کرونا ویروس ۴۰ گونه مختلف دارد. نوع جدید کرونا ویروس در ووهان چین در اواخر سال ۲۰۱۹ در برخی مردم دیده شد.
ادامه مطلب
لعنت به هر فرض و دلیلی، کم میشدم از چشمت،از یاد
لعنت به دانشگاه ملی، لعنت به دانشگاه آزاد
لعنت به چشمان حریصم کام دلم را شور کرده 
چون سیل از چشمم به پا شد از دست چشمان تو فریاد
ای کاش شعرم را نبیند ای کاش شعرم را نخواند
لعنت به استاد عزیزی که شاعری را یاد من داد
هابیل و قابیل وجودم روی تو روی جنگ دارند
ای کاش یا دل داشت یا عقل، از اولش این آدمیزاد
هر لحظه نوشیدم دوفنجان دمنوشِ درد و غصه گفتم
لعنت به نزدیکان هر کس از دوری ما میشود شاد
من لحظه های
نتونستم که دوباره ننویسم...تموم وجودم پر از غمه، به معنی واقعی کلمه دارم میترکم.
هی اسکرول کردن و خوندن خبرا، هی دیدن فیلما، هی اشک و آه کشیدن، هی لعنت فرستادن بهشون... و این چرخه باز تکرار میشه.
یه مامان ۳۴ ساله که سه تا بچه کوچیکم داره، که فقط رهگذر بود و داشت به یکی‌ که تیر خورده بود کمک میکرد، کشتنش! خیلی راحت...یه تیر روونه گردنش کردن. انگار نه انگار که جونش انداره سر سوزن ارزشی داشته باشه.
جوونی که تو دو قدمیش بهش شلیک میشه، سلاحیم نداره، می
سلام امروز میخواهیم در مورد ویروس کرونا صحبت کنیم خودتان کرونا رو میشناسید اسم دیگری از این ویروس کویت ۱۹ است اما ما باید چجوری خودمان را از این ویروس کرونا دور کنیم ۱:باید دست هایمان را به صورت ۲۰ ثانیه با آب و صابون بشوییم۲:در خانه بمانیم یا اگر کار فوری داشتیم با دست کش و ماسک برویم اما بهتر است که در خانه بمانیم شما خیلی بهتر از من میدانید که این ویروس چقدر بد است لطفا در خانه بمانید تا ما بچه ها بتوانیم برویم مدرسهدریافت
نشستم تو ماشین 
از صبح سه بار بالا آوردم و کلن یه رانی خوردم
شب سه ساعت خوابیدم
سرم داره بعد شیش ساعت کلاس منفجر میشه
بابا میگه فدای سرم چون من مثل یه فوتبالیستی ام که تازه فوتبال یاد گرفته بعد می خواد با مسی رقابت کنه:/
ولی من روزی بالای نه ساعت درس خوندم ،کتاب رو جوییدم،داداشمو مجبور کردم هر شب تا ساعت دو مشکلامو باهام کار کنه
بعد از اینا من باید از دوازده تا سوال دو یا سه تا درست جواب بدم؟
سوالایی که بارها و بار ها حل کردمشون
لعنت به این اضطر
تو که در گشت و گذار و سفرینکند از کرونا بی‌خبری!
بوق و کرنا شده هر جا کرونانشنیدی تو مگر کور و کری؟
به تو گفتند نرو سیر و سفرچون که در معرض صدها خطری
زده‌ای باز به جاده، به سفربی‌مبالاتی و اهل دودری
گرچه داری تب و هی سرفه کنیعازم رشت و قم و شوشتری
غیر قانون شکنی خود تو بگوواقعاً هست تو را یک هنری؟
کلّه‌ی پوک تو از کاه پر استمایه‌ی ننگ و غم و دردسری
حیف از سایر مردم که شدندهموطن با نفری چون تو خری
خر چه حیوان پر از فایده‌ای‌ستو تو با این همه شر
#فوری۱- ویروس کرونا از ویروس آنفولانزا ضعیف‌تر است؛ یعنی احتمال اینکه افراد به خاطر کرونا فوت شوند، کمتر از احتمال فوت به خاطر آنفولانزا است. مثلا خوب است بدانیم در پاییز امسال ۵۶ نفر در ایران و ۸۵۰۰ نفر در آمریکا به خاطر آنفولانزا درگذشته‌اند.۲ - این بیماری تنها برای افرادی خطرناک است که بیماری زمینه‌ای یا بالای ۵۰ سال داشته باشند. هیچ فوتی در کودکان زیر ۹ سال مشاهده نشده.۳ - حتی در صورت ابتلا به این ویروس، مرگ حتمی نیست! در چین حدود ۱۶ هزار
از جمعه بیرون نرفتم و بیشتر ساعات روز پیش یارام. روی تختم می شینم و فیلم نگاه میکنم. یارا هم جلوم میشینه و "آقای مزرعه دار" بازی میکنه. بازی اینجوریه که با چهارتا مینی فیگور و لِگو قصه ی یه مزرعه رو تعریف میکنه. و توی اون مزرعه همیشه یه گاوی مریضه و یه گوسفند خیلی زبر و زرنگی هست که میخواد دکتر بشه و انواع و اقسام مرض های گاوی رو درمان میکنه.
امروز سوژه ی بازی، کرونا بود. گاو بیچاره در اثر ابتلا به کرونا صدای کلاغ از خودش می آورد :)
دست آخر که حوصلش
ویروسها در طول دوره حیات خود جهش تکاملی پیدا می کنند. طبق این مدل، ویروس آنفولانزا نیز با یک جهش تکاملی زیستی، به "ویروس کرونا" تبدیل می شود.
از همین رو است که علائم و روشهای پیشگیری این دو بیماری شبیه به هم اما ویروس کرونا از ویروس آنفولانزا خطرناک تر است.

کرونا نوعی ویروس است که باعث ایجاد عفونت در بینی، سینوس‌ها یا گلو فوقانی می‌شود. نام ویروس کرونا از شکل آن گرفته شده که هنگام تصویربرداری با استفاده از میکروسکوپ الکترونی شبیه به یک تاج
سازمان جهانی بهداشت در سرتاسر دنیا به دنبال شناسایی، ردیابی و محدود کردن ویروس جدیدی از خانواده ویروس کرونا به نام«کوید-۱۹» (COVID-19) است. ویروس COVID-19 هنوز در حال مبتلا کردن افراد زیادی در چین و شیوع در کشورهای دیگر دنیا است. این نوع ویروس کرونا در ایران هم در حال پراکنده شدن است. علائم بیماری کرونا در اکثر مبتلایان به این ویروس خفیف است و درمان می‌شود، اما ممکن است بیماری در برخی دیگر شدیدتر باشد و حتی منجر به مرگ شود. اما ویروس کرونا چیست و تا چ
دانلود شدم عاشقت من بیتاب و گرفتار علی براتی
شدم عاشقت من بیتاب و گرفتار از علی براتی
شدم عاشقت علی براتی
دانلود کلیپ شدم عاشقت منه بی تابو گرفتار از محسن لرستانی

دانلوداهنگ شدم عاشقت منه بیتاب و گرفتار
اهنگ شدم عاشقت منه بی تابو گرفتار
شدم عاشقت من بیتاب گرفتار محسن لرستانی
آهنگ بیا تا بگم بی تو میمیرم بابا جون
دیشب براش گریه کردم
برای اینکه دیگه نمیبینمش
برای اینکه تنها فردی بود ک تمام و کمال با معیارهای من یکی بود
برای اینکه چقدر میتونم دوستش داشته باشم
برای اینکه هیچوقت نه میتونم بغلش کنم نه میتونم ببوسمش...
کراش عزیزم
همون پسر مژه بلندی ک وقتی حرف میزنه خیره به چشماش میشم
لعنت به این مهاجرت
لعنت ب این وضعیت اقتصادی
لعنت به این بی آیندگی
رفت آلمان
برای همیشه...
+ شیرینی گل محمدی، به به!- اسمش دانمارکیه نه گل محمدی...+ دلم میخواد بگم گل محمدی! اصلا فلان فلان بشه هرکی میگه دانمارکی...
+ خب بریم انقلاب چندتا کتاب میخوام...- کرونا اومده تو ایران کرونا میگیری...+ بگیرم خدا بخواد تو خونه یا تو خیابون با ماسک یا بی ماسک کرونا میگیرم...[مدتی بعد از تضعیف روحیه مادر که ماسک بزن و ترساندن من همراه با ناراحتی قلبی]- به هیچ جا دست نزن کرونا میگیری.به میلۀ مترو دست نزن. بلیط نگیر. نزدیک هیشکی نشو.
[امشب بعد از اخبار]
+ یه انق
«مهری» عضو انجمن اپیدمیولوژی ایران:
نباید به مردم اطمینان خاطر داده شود کرونا تمام شده.
در امر اطلاع‌رسانی مدیریت کرونا دچار اشتباهات محاسباتی شده‌ایم.
مردم کرونا را تمام شده ندادند و خود را برای احتمال بازگشت موج های ابتلا و خدای ناکرده مرگ و میر ناشی از کرونا آماده کنند.
ویژگی اپیدمیولوژیک کرونا شرایط متفاوتی از یک پیک تنها دارد و ما سخت نگران پیک های بعدی هستیم./فارس
[عکس 745×375]
مشاهده مطلب در کانال
جای گابریل گارسیا مارکز خالی که کتابی تالیف کنه با عنوان:
عشق سالهای کرونا.
به نظر شیوع و همه گیری این ویروس، پتانسیل خوبی برای نوشتن رمان، ساخت فیلم و ...  دارد.
در آینده سال شیوع کرونا مبدا تاریخ خواهد شد.  آیندگان در جواب سوالات تاریخی فرزندان خود میگویند: سالی که کرونا شایع بود.چیزی مثل عام الفیل.
آقای خواجه‌امیری در آهنگ «شهر دیوونه» از آلبوم «شهر دیوونه» می‌فرمایند که:
«این شهر دیوونه، به من یاد داد، آدم که تنها باشه، راحت‌تره...لعنت به تنهایی و دیوونگیش...لعنت به راحتی که سخت می‌گذره...»
هیچی، گفتم در جریان باشید که احسان چی میگه.
رضا خان قلدر و کرونا: 
شباهتها هر دو
۱.  می کشند کم یا زیاد
۲.توطئه بیگانگانند و ریشه خارجی دارند
۳.به صغیر و کبیر رحم نمی کنند
۴.مجلس اهل بیت (ع) را تعطیل می کنند
تفاوت ها:
۱. یکی به زور حجاب از ناموس مردم بر می داشت دیگری باعث پوشاندن دست و صورت هم شده.
۲.کرونا چند ماهه جمع می شه اما خسارات و خیانت های رضا قلدر هنوز جبران نشده.
۳. کرونا بر  جسم ضرر می زند و رضا شاه بر دین ضربه می زد.

http://ziarani1.blog.ir/     وبلاگ زیارانی
از شیوع بیماری کرونا جدید در دنیا نمی‌گذرد و مثل هر بیماری دیگری، طول می‌کشد تا راهکار درمانی قطعی کرونا پیدا شود. تا زمانی که درمانی برای این ویروس یافت شود؛ باید پیشگیری‌هایی را برای کاهش خطر ابتلا به کرونا انجام داد اما اگر در نهایت و با وجود رعایت تمام تدابیر بهداشتی، شک کردیم که دچار ویروس کرونا شدیم باید به کجا مراجعه کنیم؟
ادامه مطلب
New York hospitals battle coronavirus as hundreds of patients flood in: 'We must not break'.
cnbc.com

صدها نفر به بیمارستان های نیویورک سرازیر شدند؛ بیمارستان ها در حال جنگ با کرونا ویروس هستند. "ما نباید شکست بخوریم"
شعار ما کرونا را شکست می دهیم را به شعار ما نباید از کرونا شکست بخوریم تغییر دهید.
سیاست شکست دادن یا پیروز شدن که از ادبیات حماسی ما ناشی می شود این مفهوم را می رساند که باید در فرصتی مناسب به کرونا حمله کنیم و وی را شکست بدهیم در صورتیکه ما نشان داده ایم که استاد تبدیل فر
ترس از ویروس کرونا 
با سلام خدمت همه بازدید کنندگان‌محترم یه موضوعی را میخام براتون امروز روشن کنم که امروز خیلی رواج گرفته در باره ی ویروس کورنا می باشد ، که امروزه خیلها ازش ترس هم دارند .
حتما این مقاله را بخوانید و به دوستانتون انتقال دهید و بگویید این ویروس خطرناک نیست به ادمه مطلب بروید .
ادامه مطلب
جوانه امیدهای ماستعکس‌های #چالش_لبخند که این روزها به یکدیگر پاس می‌دهیم !در روزگاری که آرامش و قوت قلبمان زیر بهمنی از ترس و حس‌های مجهول منفی مدفون شده ...توفیقی شد دسته جمعی بخندیم به ریش کرونا و #کرونانیوز هایی که به اسم خبر ، به چهره امید مردم اسید می‌پاشند.⁦✌️⁩رفقای بزرگوار... یه بسم الله بگید برای شکستن این جریان رسانه ای، هر کی هرجور بلده قوت قلب بشه و کمک کنه برای یاعلی گفتن و بلند شدن ملت از زمین درد و غم.مثلا بزرگواری از وحشت #ک
برام یه آهنگ فرستاده ...
و بعدش نوشته ...
:فقط لعنت به اونجایی که میگه 
:I can't escape the way, I love youI don't want to, but I love you
*راس میگه...واقعا لعنت!
....
کاش اون آدم میفهمید من ادم مناسبی برای شنیدن این قبیل آهنگا نیستم...
جنونم میزنه بالا ...دیوونه میشم نصفه شبی ...!!!
از جمله سفارشات خاص برای برون رفت از مشکلات کنونی بخصوص معضل جهانی (کرونا ویروس) توسل به ائمه علیهم السلام و تضرع به بارگاه الهی است. لذا اساتید به خواندن دعای الهی عظم البلاء بعد از نماز های واجب، خواندن دعای سریع الاجابه و خواندن نماز جعفر طیار سفارش نموده اند.
نکته دیگری که که در هنگام دعا رعایت آن خالی از لطف نیست و سبب استجابت دعا می شود اینکه ضمن دعا سلامتی حضرت حجت و شیعیان خاص نیت شود قطعا چنین توجهی آثار زیادی در خود داعی دارد.
کرونا و
پیش و پس از دولت پهلوی دو حکومت بوده یکی حکومت قجری و دیگر حکومت فجری و چه جالب است که تفاوت این دو حکومت تنها یک نقطه است
که قجر را از فجر تمیز میدهد.
ولی در عمل این دو حکومت حتی به اندازه یک نقطه هم تفاوت ندارند.
اگر در روزگار قجری ظلم و باج خواهی شاهزاده و ارباب بود امروز رانت خواری و باج خواهی شیخ و آقازاده است.
اگر در آن روزگار فقر خودش را در قالب علف خواری و برگ خواری نشان میداد امروز آن را در قالب زباله گردی و زباله خواری می بینیم.
اگر در آ
کرونای لعنتی
فوت مادر بزرگ
تنها کسی که هروز بهمون سرمیزد وهمیشه هواموداشت
درسته بدخلقی داشت گاهی رفتاروحرفاش اذیتم میکرد اما همین که میدونستم دارمش قوت قلب بود حیف که قدر ندونستم
خانواده ماهممون ممکنه کرونا داشته باشیم وفعلا بیماری خاموشه!
شایدیه روزی این وبلاگ هیچوقت آپ نشه ووقتی بازش میکنید ماه ها از این پست به عنوان آخرین پست گذشته باشه و من از این دنیای لعنتی خداحافظی کردم.

آمار فوتی کرونا بیشتر از اخبار وزارت بهداشته
چیزی که امروز
همین کرونا جنبه های مثبت هم داشته ها،همین کرونا باعث شد، ارگان های نظامی به جای ساخت بمب و موشک،دستکش و ماسک و مایع ضد عفونی کننده تولید کنند.همین کرونا باعث شد نظر مردم به پزشکان به جای پول پرست به مدافعان سلامت تغییر کند و بیمارستان ها به جای پول نجومی رایگان کار کنند.همین کرونا باعث شد، قدر همین بوس و ماچ کردن های الکی مو نو بیشتر بدونیم، و دلمون لک بزنه برای یک بوس بدون ترس.همین کرونا باعث شد، بفهمیم زالوصفت های جامعه ما کدامند و چه کسانی
چند نکته که در مورد ویروس کرونا به ذهنم میرسه:

۱- ویروس کرونا دیگه هیچ وقت تو دنیا از بین نمیره و صرف نظر از اینکه چقدر پیشگیری کنیم همیشه وجود خواهد داشت، دلیلشم واضحه این بیماری رو اول ۲-۳ نفر محدود داشتن و الان نزدیم به ۱۰۰ هزار نفر بهش مبتلا شدن، خوب اگر دنیا تمام تلاشش رو هم بکنه و مثلا خیلی ایده آل تعداد بیماران رو به ۲-۳ نفر برسونه، باز این دو سه نفر کلی آدم رو آلوده میکنن و این چرخه تکرار میشه.
۲- دو راهکار قطعی بیشتر برای کرونا وجود ندا
راه های پیشگیری از ویروس کروناراه های پیشگیری از ویروس کرونا چیست؟ برای پیشگیری از ویروس کرونا چی بخوریم؟ برای جلوگیری از بیماری های عفونی مانند ویروس کرونا و آنفلانزا شستن دست ها بسیار مهم است. علائم شایع ابتلا به ویروس کرونا شامل تب ، سرفه ، تنگی نفس و به طور کلی مشکلات تنفسی است. دست های خود را بشویید، از تماس دست آلوده با صورت خودداری کنید و از افرادی که سرفه می کنند یا عطسه می کنند دوری کنید. ویروس کرونا تا کنون در سراسر چین موجب مرگ صد
راه های پیشگیری از ویروس کروناراه های پیشگیری از ویروس کرونا چیست؟ برای پیشگیری از ویروس کرونا چی بخوریم؟ برای جلوگیری از بیماری های عفونی مانند ویروس کرونا و آنفلانزا شستن دست ها بسیار مهم است. علائم شایع ابتلا به ویروس کرونا شامل تب ، سرفه ، تنگی نفس و به طور کلی مشکلات تنفسی است. دست های خود را بشویید، از تماس دست آلوده با صورت خودداری کنید و از افرادی که سرفه می کنند یا عطسه می کنند دوری کنید. ویروس کرونا تا کنون در سراسر چین موجب مرگ صد
آخرین آمار شماره قربانیان ویروس کرونا در ایران به 19644 نفر رسید
تاریخ مخابره :   99/01/01
​​​​​​
شناسایی ۱۲۳۷ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا در کشور/ ۶۷۴۵ نفر از بیماران بهبود یافته و ترخیص شده اند
وهاب زاده، مشاور وزیر بهداشت:‏از ظهر دیروز تا امروز، ۱۲۳۷ مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و شمار مبتلایان به ۱۹۶۴۴ نفر رسید.
۶۷۴۵ نفر از بیماران مبتلا بهبود یافته و ترخیص شده اند.
با جان باختن ۱۴۹ نفر از بیماران، مجموع درگذشتگان بر اثر
دانلود آهنگ رضا بهرام – لعنت
Download New Music Reza Bahram – Lanat

دانلود آهنگ رضا بهرام لعنت

متن آهنگ رضا بهرام با نام لعنت

لعنت به شب های بعد از تو به دردی که ماند از تو بدادم نمیرسی
رفتی آواره شد خانه ماندم غریبانه لعنت به بی کسی
قلب من این چنین آسان نمیلرزید عشقت اما به غم هایش نمی ارزید
دنیا را بردی همراهت به نابودی

دانلود آهنگ - ( کیفیت خوب 128 )

دیجیتال مارکتینگ، با ظهور کرونا ویروس به شیوه‎ایی متفاوت اهمیت خود را نشان داده است. مدیران ارشد فناوری CIO بدون شک نقشی کلیدی برای مقابله با این بحران دارند، چرا که در دنیای امروز، دیجیتال مارکتینگ به طور موثری می‎تواند بر همه جنبه‎های تجارت تاثیرگذار باشد.
ادامه مطلب
آنقدر نگذاشتی ببوسمت که بوسیدن را هم ممنوع کردند!
 و حالا که نفس‌هامان هم به شماره افتاده، مثل عشق سالهای وبا!! وای بر ما!!!لعنت به تو ، لعنت به من ، لعنت به همه ما!!! بخاطر همه‌ی بوسه‌هایی که از هم دریغ کردیم.. از طرف من به تمام مردم دنیا بگو: تا می‌توانید همدیگر را ببوسید!
نسل ما همه مردند در عصر یخبندان! عصری که بوسیدن، حکم جام شوکران را داشت و چکاندن ماشه در دهان خویش!
به همه‌ی دنیا بگو ما را نامهربانی‌ها کشت نه جنگ‌های صلیبی و طاعون  و سل!
گ
وقتی دارم با عکسای پروفایل و پستام باهاش حرف میزنم
ینی هنوز دوسش دارم
ینی هنوزم تو فکرمه
ینی هنوزم تو دلمه
ینی هنوزم نمیتونم قبول کنمو امیدوارم به این که درست شه
ینی دارم خودمو بقیه رو گول میزنم که بیخیالشم
وگرنه یه چیزی که تموم شده برام ،تموم شد رفت....
لعنت به من
لعنت به تو
لعنت به این عشق عمیقی که تو دلم کاشتی
طعم لبخندو ازم گرفتی لامصب.......
آخرین آمار ابتلا به کرونا ویروس در 13 اسفند/ 835 مورد ابتلای جدید به کرونا

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: 835 نفر از هموطنان ظرف 24 ساعت گذشته به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

به گزارش افکارنیوز، اخبار اجتماعی -  علیرضا رئیسی معاون وزیر بهداشت در خصوص تعداد آمار مبتلایان به ویروس کرونا گفت: از ظهر روز گذشته تا امروز تعداد 835 مورد جدید از ابتلا به این ویروس شناسایی شده است.
به گزارش افکارنیوز، رئیسی تصریح کرد:  تعداد مبتلایان تا امروز به 2336 نفر ر
فرق کرونا با آنفولانزا و سرماخوردگی چیست و از کجا بفهمیم که کرونا ویروس گرفتیم یا دچار سرماخوردگی و آنفولانزا شده ایمبا ما در مجله حرف تازه همراه باشید تا علائم اصلی کرونا ویروس ووهان با بیماری آنفولانزا و سرماخوردگی را بدانید
ادامه مطلب
مرد ۸۶ ساله مبتلا به #کرونا اهل یکی از روستاهای میانکوه شرقی بخش #معمولان بر اثر ویروس کرونا جان باخت
با جان‌باختن این بیمار کرونایی، تعداد فوتی‌های کرونا در پلدختر به ۶ نفر رسید
آمار مجموع مبتلایان شهرستان پلدختر، امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۱ نفر اعلام شد.
#آخرین خبرها در کانال #پلدخترنیوزhttps://t.me/joinchat/AAAAADwocsZuTpgxtZp_4g
مشاهده مطلب در کانال
کرونا ویروس در ترکیه

کرونا ویروس نسل تازه ای از کرونا می باشد این ویروس از حیواتات به اسان منتقل شده است و تا کنون ده ها نفر در چین مبتلا به این ویروس شده اند علایم بیماری مانند سرما خوردگی می باشد و با آبریزش بینی و سرفه و گلودرد و سر درد و تب شروع می شود.
وزیر بهداشت ترکیه اعلام کرد تا کنون هیچ موردی از ابتلا به ای ویروس در کشور نداشته ایم همچنین تا کنون 88مورد مشکوک به ویروس کرونا در شهر های مختلف آزمایش و بررسی شده و در هیچ کدام موردی مبتل
جواب منفی شد
انفولانزاس
شانس ندارم که
بابام برگش بهم گف تو خودت کرونایی داری منو دق میدی تو خونه بد بیاد بگیریش؟
اصن با چه اجازه ای قبل خاستگاری؟
خلاصع همه چی مث قبل شد
دیرو هرچی میخواستم هنوز نگفته جلو روم بود
وای که کلی حال داد
اصن من کرونا میخوااام
اینجا قم
اولین شهر کشور که اعلام وجود بیمار کرونا داشتن
دانشجوهای پزشکی وپرستاری هم بین دانشگاه وبیمارستان در رفت وآمدن
مسیر تردد هرروز من بازار ودانشگاه وچند قدمی بیمارستانایی که حالا تخلیه شدن بخاطر بیمارای کرونا :/
خلاصه اینکه من سرما خوردم وشدیدا گلو درد داشتم و دیروزصبح رفتم داروخانه همون بیمارستان اصلی ک مرکز کرونا هست :|
کلا با تاکسی واتوبوس میرم ومیام
من نگرانم که کرونا بگیرم واین بیماریو به خانوادم انتقال بدم
آخه چرا قم!؟
چرا این
۱. یک نفر که نمی شناسیمش در یک گوشه ای که نمی دانیم کجاست نکته ای که معلوم نیست منبعش کجاست برای درمان کرونا می گوید که مثلا فلان چیز مفید است و آن چیز کمیاب و گران می شود و ما با وجود گرانی و احتمال خطر بیماری دنبال آن می رویم. 
۲.  ۱۲۴۰۰۰ پیغمبر معصوم از گناه و خطا نسخه های معتبر و بی هزینه و خطر  برای سلامتی روح ابدی ما داده اند ما حاضر نیستیم گاهی حتی امتحانش کنیم .
http://ziarani1.blog.ir/     وبلاگ زیارانی
مقامات هنگ‌کنگ سگ خانگی یک بیمار مبتلا به ویروس کرونا را به مدت دو هفته قرنطینه می‌کنند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از رویترز، مقامات هنگ کنگ امروز (جمعه) اعلام کردند یک سگ خانگی را که صاحب آن به ویروس کرونا مبتلا شده است، قرنطینه کرده اند؛ زیرا نمونه گیری از بینی و دهان این سگ برای ویروس کرونا مثبت اعلام شد. این در حالی است که این سگ هیچ علائمی از ابتلا به ویروس کرونا را بروز نداده است.

سازمان کشاورزی، شیلات و حفاظت هنگ کنگ اعلام کرد
مادر املشی به همراه کودک 6 ماهه‌اش با اقدام به موقع پلیس از برف و کولاک نجات پیدا کردند.
سرهنگ باقر رجبی، فرمانده انتظامی شهرستان املش گفت: ماموران انتظامی این شهرستان هنگام تسهیل عبور و مرور و کمک به خودروهای گرفتار در برف با فریادهای استمداد زنی مواجه شدند.
رجبی افزود: ماموران با حضور در محل، جان مادر و کودک 6 ماهه گرفتار در برف و کولاک را نجات داده و آن‌ها را با خودروی پلیس به منزل بستگانشان منتقل کردند.
وی گفت: این زن 30 ساله با قطع شدن برق
جفت گوشام از شدت اهنگ های راکی که امروز با هندزفری گوش دادم درد میکنه. پشیمونم البته ولی خداروشکر اهنگهاش کلی انرژی ازم خالی کرد.امروز تقریبا میشه گفت درس نخوندم .ناراحت نیستم ومیدونم فرداجبرانش میکنم .من یه امروز رو احتیاج داشتم درس نخونم  و انرژی تخلیه کنم.
الانم درحالی که بدنم از بالاپایین پریدن های امروزم درد میکنه روی تختم ولو شدم تا یه ذره سریال پزشکی مورد علاقمو ببینم. 
راستش من اولین بار "کرونا " روتوی این سریال (دکتر کیم فصل1) شنیده ب
اینجا بعد از چین اولین کشوری بود که درگیر کرونا شد. ولی خب بخاطر بستن مرزها تونستند اوضاع رو کنترل کنند و دیگه موضوع از حالت داغی در اومد. البته بخاطر همه گیری بیماری در جهان باید منتظر موج جدیدی از شیوع کرونا اینجا هم باشیم. 
این چند روزی که تو ایران کرونا بحث داغ شده اینقدر روی من تاثیر گذاشته که تمام covariance ها رو در نگاه اول coronavirus  می خونم :)) و خب این یعنی خیلی فرقی نمیکنه کجا زندگی کنی. مهم اینه که عزیزات کجا هستند.

کرونا به من نشان داد
هنوز هم هیچ قرنطینه ای
توان مقابله با
دلِ جامانده در حرمت را ندارد...
دلم برای هیچکس آنقدر تنگ نیست
که تحملش سخت باشد!!!..
اما;کرونا خاست بگوید
هیچ کس لایقِ زیارت نیست; نگران نباش
صبر کن...تا لایق شوی...!
#السلام علیک یا اباعبدالله الحسین
#کرونا درمانی
دیشب وقتی به مامان گفتم بابا چی گفته و قراره هفته دیگه برگردم شکه شد...بعدم پرسید بلیط که نگرفته گرفته؟
لعنت به من لعنت به من لعنت به من که دروغ نگفتم...لعنت بهم که یه تاریخ الکی رو نگفتم و فقط گفتم هنوز نه..منه احمق...
خیالش راحت شد بعدم گفت اصلا حرفشم نزن... بهش بگو فعلا هستی! اصلا خودم بهش زنگ میزنم...
گفتم آخه همون اولم قرار بود یه ماه بمونم.
گفت فکر قرار نباش گفتم که خودم صحبت می کنم باهاش..
دیدم داره فک می کنه که فقط بابا می خواد برگردمو میخواد او
والا ما امسال قصد داشتیم بریم یه کادوی گرون قیمت برا روز مرد بخریم
صد حیف!
لعنت به تو کرونا!
پ.ن۱: همچین میگن از خونه بیرون نیاید انگار که ما عرض سال جاده ی شمال رو گرفتیم داریم میریم صفاسیتی! ما که سایپا ماشینمونو قرنطینه کرده، همش تو خونه ایم، این یه ماهم روش! پ.ن۲: دیسلایکیم سرش شلوغه وقت نمیکنه بیاد دیسلایک بزنه، دیسلایکی جون کاری چیزی داشتی تعارف نکنیا! 
☠ وایتکس از عوامل اصلی افزایش دهنده مرگ و میر در کرونا

بارها شنیده ایم که افرادی در شرایط عادی بر اثر استفاده از مواد شوینده نظیر وایتکس.تیرک و...کارشان به اورژانس کشیده و بعضا جانشان را از دست داده اند.

متاسفانه وزارت بهداشت امروز مردم را به استفاده از وایتکس برای ضدعفونی ترغیب می کند
در صورتی که آمونیاک و ماده ی سفید کننده ی بکار رفته در وایتکس قلیایی است و به ریه آسیب می رساند.
آسیب دیدن ریه در صورت ابتلا به کرونا وضع بیمار را در شرایط
بسم الله الرحمن الرحیم
از آن‌جایی که قصد دارم در وبلاگم حرف‌هایی را به دور از مسائل روز بنویسم که به درد امروز و البته فردایمان بخورد جنس حرف‌هایم کمی دور از مسائل روز‌هایی است که تاریخ نشر متن‌ها نشان می‌دهد.
با توجه به تجربه‌ی اندکی که در فضای رسانه‌ای این ایام. یعنی قرن چهارده شمسی و یا هزاره‌ی سوم میلادی پیدا کردم به نکته‌ی مهمی رسیده‌ام و آن هم سحری به نام تیتر است. از این سحر خانمان برانداز هر چه بگویم کم گفته‌ام. بیایید با هم کمی
⭕️ در انگلستان‌ که بریدن سر یک مرغ در ملا عام جرم محسوب می شود، دولت بریتانیا اجازه میدهد تا قمه زنان با کمال ارامش در خیابان های لندن قدم بزنند!!! 
خودتان را بگذارید جای مردمی که این صحنه ها را می‌بینند، پس از آن راجع به امام حسین علیه‌السلام و راجع به تشیع چه فکری می کنید ؟
لعنت بر انگلیس حرامزاده و از آن مهمتر لعنت بر جهل و نفهمی 
یکی از بحران های کشور اختلالات روانی و فضای نفرت در جامعه است. علتش هم نفرین است.یزید آدم بدی بود. ولی بنده هرگز نفرینش نکرده و نمیگویم لعنت بر یزید. باید بگوییم انسان بدی بود و به جای لعنت بر یزید و تولید فضای نفرت در جامعه. تلاش در راستای نام نیک امام حسین باشد. 

همه  کنار هم به این طرف و اون  طرف میرفتیم.
دست دوستان واطرافیان را دردست می فشردیم و عزیزانمون  را می بوسیدیم .
 تو  ماشین که نشسته بودیم آواز می خوندیم و بلند بلند می خندیدیم.
کرونا که اومدتازه فهمیدیم چقدر خوش بودیم و چقدر انرژی می داد دستان دوستانمان، چقدر به دل می نشست دور همی های ساده و خودمونی ...
کرونا به این ریزی اومده تا یادآور چیزهای خیلی درشت و خیلی کم رنگ شده زندگیمون باشه...
کرونا یادمون داد روزهای بدتر هم  می تونه باشه ...کرونا یا
 ۱- «ابتلا به کرونا قطعا به مرگ منجر میشه!»
◾️هنوز خیلی چیزها درمورد کرونا نمی‌دونیم، اما تا اینجا به نظر میاد یک عفونت ویروسی ملایمه. حدود ۲٪ فوت می‌کنند، و ۱۸ تا ۲۰٪ به شدت مریض می‌شن. پس ابتلا به کرونا در حکم مرگ نیست.
۲- «فقط چینی‌ها کرونا می‌گیرند.»
◾️تو چین شروع شد ولی همه می‌تونند بگیرند. بیماری‌های مسری کاری به مرز ندارند. همه آسیب‌پذیر هستند.
۳- «کرونا خطرناک‌ترین ویروسه.»
◾️غلطه! ویروسهای خطرناک‌تری داریم، مثل ابولا، که درص
امروز من و همسر رفته بودیم روستا.چند تا قلمه از بعضی درختا جدا کرده بودم و کاشتم.دیگه جا برای درخت نداریم ولی چون علاقه دارم و قلمه هم معلوم نیست بگیره یا نگیره کاشتم دیگه.تازه بعد هم میشه جابجاش کرد یا بدی به کسی که فضاشو داره و میخواد بکاره.البته پارسال حدودا 10 تا قلمه انگور کاشتم که همشون سبز شدن:)همسر اونجا حالش بد شد..سردرد میگرنی داره.. کم کم حالت تهوع هم اضافه شد دیگه ترسیدم و راه افتادیم بچه ها هم تو خونه تنها بودن..به همسر گفتم بگیر تخت
میخواهم از این سرویس vps آرون کلود بگیرم یا به قول خودش ابرک هیچ قیمت 52 هزار خوردی بود الان کرده اش دویست و پنجاه هزار تومن !!!! لعنت به شما با این وضعیت لاکن دلخوش به این مقدار نباشید ما زندگی شما را به گوه میکشیم پارس هاست هم که فقط سه ماه داره لعنت بهشون  
ویروس کرونا چیست و چگونه منتقل می‌شود؟کرونا نوعی ویروس است که باعث ایجاد عفونت در بینی، سینوس‌ها یا گلو فوقانی می‌شود. نام ویروس کرونا از شکل آن گرفته شده که هنگام تصویربرداری با استفاده از میکروسکوپ الکترونی شبیه به یک تاج خورشیدی است
این بیماری برای اولین بار در اواخر دسامبر سال ۲۰۱۹ در ووهان، یکی از شهر‌های بزرگ چین گزارش شده و به سرعت در حال شیوع است. از آن زمان، مسافران با سف
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید رضا بهرام لعنت به شبهای بعد از تو
Download New Music Reza Bahram Lanat Be Shabhaye Bad Az To
[ دانلود آهنگ با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ + متن آهنگ و پخش آنلاین موزیک ]
” تیتراژ سریال ممنوعه رضا بهرام “

رضا بهرام لعنت به شبهای بعد از تو

متن آهنگ شبهای بعد از تو رضا بهرام

لعنت به شبهای بعد از تو ، به دردی که ماند از تو
رفتی آواره شد خانه ، ماندم غریبانه ، لعنت به بی کسی
قلب من اینچنین آسان نمی‌لرزید…
عشقت اما به غم هایش نمی‌ارزید
دنیا را بردی همراهت به نابو
دانلود آهنگ لعنت به روزایی که دلم تنگه برات
بهترین ها از موزیک من  تقدیم شما عزیزان ♫ دانلود اهنگ لعنت به روزایی که دلم تنگه برات همه این شبارو قدم زدم باهات از مصطفی و مجتبی حبشی به همراه تکست و بهترین کیفیت ♫
Download New Music BY : Ricado | Lanat Be Roozaei Ke Delam Tange Barat With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa

متن آهنگ لعنت به روزایی که دلم تنگه برات
ادامه مطلب
فرق آنفولانزا و کرونا چیست؟
علائم ویروس کرونا شبیه به آنفلانزا و سرماخوردگی می باشد. حتی ویروس آنفولانزا بسیار شایع تر و کشنده تر از ویورس کرونا ۲۰۱۹ است. هنگامی که با این علائم مواجه شدید بهتر است هر چه سریعتر به پزشک مراجعه کنید. حدود ۶.۸ درصد از افرادی که مبتلا به آنفولانزا شدند در طول فصل آنفولانزای ۲۰۱۹-۲۰۲۰ درگذشتند! اما در مورد کرونا تنها ۲ درصد از مبتلایان با خطر مرگ روبرو هستند. بنابراین آنفلانزا از کرونا خطرناک تر و کشنده تر می ب
فرق آنفولانزا و کرونا چیست؟
علائم ویروس کرونا شبیه به آنفلانزا و سرماخوردگی می باشد. حتی ویروس آنفولانزا بسیار شایع تر و کشنده تر از ویورس کرونا ۲۰۱۹ است. هنگامی که با این علائم مواجه شدید بهتر است هر چه سریعتر به پزشک مراجعه کنید. حدود ۶.۸ درصد از افرادی که مبتلا به آنفولانزا شدند در طول فصل آنفولانزای ۲۰۱۹-۲۰۲۰ درگذشتند! اما در مورد کرونا تنها ۲ درصد از مبتلایان با خطر مرگ روبرو هستند. بنابراین آنفلانزا از کرونا خطرناک تر و کشنده تر می ب
جز قند شکسته نداشت
خوبیش اما این بود که درشت شکسته بودند! خونه که اومدیم تونستیم از نو بشکنیمشون!!
فکر کنم اولین بار بود از اینکه کسی کارشو درست انجام نداده، ناراحت نشدم که خوشحالم شدم!!
از بدترین ظلمهای زمونه به مردمش دم دستی کردن کارهاست.
تو که قند شکسته دستم میدی نمیگی فشار عصبیمو کجا و سر کی باید خالی کنم؟!
سبزی فریز شده آماده که دستم میدی نمیدونی گاهی از نگاه و لمس و پاک و خرد کردن سبزی، انسان بیشتر لذت و بهره میبره تا از خوردنش؟!
خواهشا حب
شب.تاریکی.سکوتی که با صدای تیک تاک ساعت شکسته میشه.تنهایی و یک عالم فکر که به سرم هجوم اورده.
نمیدونم تکلیف مغزی که مدام فلش بک میزنه به گذشته و جاهایی که هیچکس فکرشو نمیکنه و یادش نمیاد؛بعد از سال ها به یادم میاره.. چیه؟
دیدن اون جزییات لعنتی بعد از سه سال توى خاطراتم چه فایده ای داره؟
شاید یکی از دلایل این حال، اوضاع مزخرف و بهم ریخته ی این روزهای مملکته.میدونید،اون موقع(سه سال پیش) شرایط خیلی بهتر بود.شاید ذهنم دلش میخواد فرار کنه ازین روزها
برای بسیاری از افراد سوال است که ویروس کرونا تا چه مدت زمانی روی اجسام و سطوح باقی می‌ماند، به دلیل اینکه ویروس کرونا می‌تواند از این طریق وارد بدن انسان شود.
ویروس کرونا مانند دیگر اعضای خانواده ویروس‌ها، می‌تواند تا یک هفته روی اجسام زنده باقی بماند. طبق مطالعات انجام شده، بسیاری از افراد مبتلا شده به ویروس کرونا در سال ۲۰۱۹، سطح اجسامی را که ویروس کرونا روی آن‌ها قرار گرفته بوده را لمس کرده بودند و بعد دستشان را داخل دهان، بینی و یا ب
پاورپوینت کرونا ویروس
پاورپوینت کرونا ویروس حاوی 66اسلاید علمی در مورد کرونا ویروس از تاریخچه تا درمان  عناوین اصلی اسلایدها عبارتند از: - تاریخچه کرونا - روش انتقال ویروس -  روش های تشخیص ویروس کرونا - روش درمان - روش های پیشگیری از ابتلا به ویروس   ...دریافت فایل
ویروس کرونا
در این مقاله زیر سعی شده است درباره بیماری ویروسی کرونا، علائم بیماری، نحوه گسترش آن، انتقال، راه های پیشگیری، مقایسه آن با ویروس آنفولانزا، درمان و تشخیص آن صحبت شود. تمامی مطالب ذکر شده از سایت WHO و منابع معتبر دیگر جمع آوری شده است.ویروس کرونا چیست؟این ویروس، خانواده بزرگی از...برای ادامه مطلب جامع راجع به ویروس کرونا به لینک زیر مراجعه فرمایید:https://atrmedshop.com/covid-19/
همه چیز درباره‌ی پیدایش، گسترش و پیشگیری از ویروس کرونا
سازمان جهانی بهداشت در سرتاسر دنیا به دنبال شناسایی، ردیابی و محدود کردن ویروس جدیدی از خانواده ویروس کرونا به نام«کوید-۱۹» (COVID-19) است. ویروس COVID-19 هنوز در حال مبتلا کردن افراد زیادی در چین و شیوع در کشورهای دیگر دنیا است. این نوع ویروس کرونا در ایران هم در حال پراکنده شدن است. علائم بیماری کرونا در اکثر مبتلایان به این ویروس خفیف است و درمان می‌شود، اما ممکن است بیماری در برخی دیگر شدی

ذهن من دیگه گنجایششو نداره . واقعا دیگه دارم همه چیز رو پس میزنم . کاش همه‌مون با هم بمیریم. کاش یچی بشه و کل این کشور متعفن حال بهم زن با هم نابود شه. ما بمیریم. همه با هم بمیریم تا دیگه شاید این غم ، شاید این بغض کوفتی تموم شه.شاید نحسی تموم شه . بعدتر تو تاریخ مینویسن که صبح یه روز، یه کشور با تمام مردمش ، از فرط غم نابود شد. اون مردمو یادتون نیاد شاید . اونا آدم‌هایی بودن که جونشون، آرزوهاشون، امید هاشون برای هیچکس تو دنیا اهمیت نداشت. اونا ی

حرف دل من و خیلیای دیگه اینه : وقتی تو بهشت خدا پا میذاری دیگه همه چیز و فراموش میکنی.
اصلا میدونی بهشت خدا که روی زمینه کجاست ؟
خوب اگه تونستی بگی که واقعا عالیه.
اگرم نگفتی بعدا میگی. بعدا یعنی وقتی که رفتی کربلا رو از نزدیک دیدی.
وقتی تمام دغدغه ات شد سفر به کربلا.
وقتی خیلیا بهت خندیدن و تو به اعتقادت عشق ورزیدی.

خداییش الانم خیلی نگران وضعیت توی ایام اربعین هستم
لعنت به بانی کرونا . هر دین و کشوری که باشه. لعنت
جدیدترین آمار رسمی کرونا در ایران شامل نقشه کرونا، استان‌های درگیر کرونا، تعداد مبتلایان و جان‌باختگان و روند شیوع این بیماری در کشور را در صفحه‌ی ویژه‌ی کرونا بخوانید.
ویروس کرونا جدید بیماری تنفسی جدیدی است که تقریبا سه ماه پیش از چین نشئت گرفت و تاکنون در بیش از ۱۵۰ کشور جهان منتشر شده است. وزارت بهداشت ایران نخستین مورد ابتلا و مرگ دراثر ویروس چینی را در واپسین روز ماه بهمن در قم گزارش کرد. در این مدت تقریبا یک‌ماهه، ویروس کرونا همچ
تاثیر کرونا بر روابط زناشویی در قرنطینه قرنطینه در هنگام شیوع کرونا ممکن است رابطه شما را خراب کند. قرنطینه در داخل خانه ، راهی برای متوقف کردن انتشار ویروس کرونا است. اما این بدان معنا نیست که همیشه سرگرم کننده باشد. این می‌تواند خسته کننده نیز باشد، می‌تواند تنهایی داشته باشد، می‌تواند تحریک کننده ادامه مطلب 
یه اشتباه بزرگ کردم!
دنبالش گشتم و پیداش کردم!!
حالا دوباره همه خاطرات مضخرف دارن تو ذهنم ردیف میشن
حس میکنم مغزم داره منفجر میشه
لعنت ب حافظه
لعنت ب حافظه
من فقط نیاز ب ی موضوع جدید دارم تا دیگه این ذهن مغرور مسخرم تو رو یادآوری نکنه!
حافظه عزیزم لطفا خفه شو و بذار بخوابم
اون و هرچی درباره اون هست بدرک!!
همه چی از اون پیشنهاد مسخره شروع شد! 
چی باعث شد وقتی میخوای کسی رو بندازی تو زباله دون ذهنت کاری کنی ک یکی دیگه بهم ربطتون بده؟
اگ قبل هرکاری ف
#دوستان عزیزی که نماز و روزه و ختم قرآن قضای اموات(ره) برگردنشان میباشد می توانند با مراجعه به منوهای بالای صفحه وبلاگ وارد گزینه نماز و روزه استیجاری شوند واین دین بزرگ را از خود ساقط کنند..  /\   /\

«١٦١»إِنَّ‌ الَّذِینَ‌ کَفَرُوا وَ ماتُوا وَ هُمْ‌ کُفّارٌ أُولئِکَ‌ عَلَیْهِمْ‌ لَعْنَةُ‌ اللّهِ‌ وَ الْمَلائِکَةِ‌ وَ النّاسِ‌ أَجْمَعِینَ‌ همانا کسانى که کافر شدند و در حال کفر از دنیا رفتند،لعنت خدا و فرشتگان و مردم،همگى بر آنها خ
علائم ویروس کرونا شبیه به آنفلانزا و سرماخوردگی می باشد. حتی ویروس آنفولانزا بسیار شایع تر و کشنده تر از ویورس کرونا ۲۰۱۹ است. هنگامی که با این علائم مواجه شدید بهتر است هر چه سریعتر به پزشک مراجعه کنید. حدود ۶.۸ درصد از افرادی که مبتلا به آنفولانزا شدند در طول فصل آنفولانزای ۲۰۱۹-۲۰۲۰ درگذشتند! اما در مورد کرونا تنها ۲ درصد از مبتلایان با خطر مرگ روبرو هستند. بنابراین آنفلانزا از کرونا خطرناک تر و کشنده تر می باشد. 
ادامه مطلب
سلام
راه های جلو گیری از کرنا ویروس 
 ویروس کرونا مانند سایر ویروس ها (مثل سرماخوردگی) وقتی فرد سرفه می کند یا عطسه می کند ، ویروس از طریق قطرات گسترش می یابد. همچنین هنگامی که شخصی یک سطح آلوده مانند دسته درب را لمس کند ، می تواند پخش شود.
ویروس های انسانی کرونا معمولاً از طریق یک فرد آلوده به دیگران منتقل می شوند.
چگونه از خود در برابر ویروس کرونا محافظت کنیم؟
در حال حاضر هیچ واکسنی برای محافظت از شما در برابر ویروس کرونا انسانی موجود نیست. م
یکی از بحران های کشور اختلالات روانی و فضای نفرت در جامعه است. علتش هم نفرین است.یزید آدم بدی بود. ولی بنده هرگز نفرینش نکرده و نمیگویم لعنت بر یزید. باید بگوییم انسان بدی بود و به جای لعنت بر یزید و تولید فضای نفرت در جامعه. تلاش در راستای نام نیک امام حسین باشد. 
الان یک ماه بیشتره کرونا اومده
عید نتونستم برم تهران
دلم خیلی تنگ شده برای مامانم اینا
هرروز بیشتر روزمرگی با خودش منو غرق می کنه
بیشتر آشپزی، سریال دیدن و کتاب خوندن
جدیدا دو تا کتاب گرفتم که بخونم ولی حوصله شروعشو ندارم
امروز بعد از کلی وخت حمام رو درست کردیم، کفش آب میداد به راهرو. مجبور شدیم کل کاشی ها رو عوض کنیم.
یه دار قالی خریدم ولی مدتهاست داره خاک می خوره، دیگه علاقه ای بهش ندارم
علاقه ای به هیچ چیز ندارم.:(
از کرونا نمیریم آخرش از خونه نشینی میمیریم://
آقا یه کلمه گفتن خود قرنطینگی، مدرسه هارو هم که تعطیل کردن ،هیچی دیگه رسما حصر خانگی شدیم :|| 
خب خسته شدم بابا چقد تو خونه بمونم أه..
به بابا میگم خب شما چرا میرید شرکت؟ نکنه ضدکرونایید؟ شمام نرید،حداقل باهم خونه بمونیم.
میگه نترس همه جا رو‌ ضدعفونی کردیم کرونا نمیارم خونه:))
گفتم‌ترس چیه بابا اصلا کرونا بیارید بگیریم خلاص شیم از این وضع. از کرونام بدتره‌..
فقط لبخند تحویل میده :// یعنی چی ؟ من از پس
مردم به سامانه خودمراقبتی کرونا مراجعه کنند
وزارت بهداشت:با ثبت نام در این سامانه، نظام سلامت کشور را در پیشگیری، شناسایی و مراقبت افراد جامعه در مقابل بیماری کرونا یاری کنیم. همه ایرانیان با مراجعه به سامانه https://salamat.gov.ir  و تکمیل اطلاعات خواسته شده گام بلندی در ارتقاء سلامت جامعه در مقابله با شیوع کرونا بردارند.
سلام ای مردم ایران 
کرونا نام ویروسی است که در کشور چین شیوع پیدا کرده و در حال گسترش در سطح جهان است.
به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ کرونا نوعی ویروس است که باعث ایجاد عفونت در بینی، سینوس‌ها یا گلو فوقانی می‌شود. نام ویروس کرونا از شکل آن گرفته شده که هنگام تصویربرداری با استفاده از میکروسکوپ الکترونی شبیه به یک تاج خورشیدی است.
این بیماری برای اولین بار در اواخر دسامبر سال ۲۰۱۹ در ووهان، یکی از شهر‌های
پاورپوینت ویروس کرونا: شناخت کلی کرونا
دانلود پاورپوینت ویروس کرونا: شناخت کلی کرونا، خطرات و تهدیدات virus corona. به همراه نسخه ppsx. پژوهشی که در چین درباره این بیماری انجام شده و طی آن پرونده ۴۴ هزار بیمار بررسی شده، نشان می دهد که بیش از ۸۰ درصد بیماران نشانه های خفیفی از بیماری داشتند، در حالی که سالمندان، مبتلایان به بیماری‌های...

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها