نتایج جستجو برای عبارت :

پروردگارا آینده پنهان است و من چیزی نمی بینم

پروردگارا آینده پنهان است و من چیزی نمی بینم 
اما تورا می بینم و تو همه چیز را می بینی 

پروردگارا 
اگر موجب آزردگی کسی شدم به من قدرت عذرخواهی از آنان بده 
واگر دیگران مرا آزردند به من قدرت بخشش آنان را بده 

من خدایی دارم که مرا می فهمد همه درد مرا می داند و  مرا می خواند 
یاد او ذکر من است همه جا یار من است 

امروز برای همه عشق و آرامش سلامتی و نیکبختی آرزو دارم 

پروردگارا عطا کن به آنان هرآنچه که برایشان خیر است 
و دلشان را لبریز از شاد
در انتظار رحمتت نشسته ایم بدهی کریمی،ندهی حکیمی، بخوانی شاکرم ،برانی صابرم 

پروردگارااحوالم چنانست  که می دانی و اعمالم چنین است که می بینی.نه پای گریز دارم و نه زبان ستیز،بحق کبریایی ات   بحق راستی بحق خوبی          بحق بزرگی بحق انصاف         بحق حقانیت بحق مهربانیت بهترینها رو برای همه مقدر فرما (آمین)
پروردگارا زندگی ام سرشار از هزاران نگرانیست و ذهنم از یک فکر به سوی فکر دیگری پرواز میکند,در میان اینگونه هیاهویی شنیدن ندای خاموشی که در دلم با من شروع به سخن میکند, سخت است.
خدای من مرا موهبت آن بخش که افکارم در کشاکش این غوغای زندگی بر تو تمرکز داشته باشد و هر روز زمان بیشتری با تو به راز و نیاز بپردازم.
به گونه ای متبرکم کن که ندای تو را بشنوم و سیمای تو را که پراز لطف ،مهربانی و زیبایی‌ست به چشم دل مشاهده نمایم.ای مهربانترین مهربانان
پروردگارا خود را تقدیم تو می دارم . با من کن و از من ساز آنچه خود اراده کنی . از اسارت نفس رهایم کن تا انجام اراده ات را بهتر توانم . مشکلاتم را بگیر تا پیروزی بر آنها شاهدی باشد برای کسانی که با قدرت تو ؛ عشق تو ؛و در راه تو یاریشان خواهم داد . باشد که همیشه بر اراده ات گردن نهم .
آفریدگارا من اکنون آماده ام که تمام خوب و بد وجودم را به توسپارم تمنا دارم یک یک نقص های درونم را که سد راه خدمت بقه تو و همنوعان من است را برطرف کنی و قدرتی عطا فرمایی تا ا
التماس دعا 
پروردگارا ،  به این روز عزیز از تو می خواهم کشور عزیزم را از دست بدخواهان نجات دهی و به اهلش بسپاری.  
پروردگارا ، آنان که دین واحد و ولایت مقدس تو را بد نام کرده اند نابود بفرما و اسلام راستین را بر همه مردم ارزانی دار . 
الهی امین یا رب العالمین .‌
پروردگارا خود را تقدیم تو می دارم . با من کن و از من ساز آنچه خود اراده کنی . از اسارت نفس رهایم کن تا انجام اراده ات را بهتر توانم . مشکلاتم را بگیر تا پیروزی بر آنها شاهدی باشد برای کسانی که با قدرت تو ؛ عشق تو ؛و در راه تو یاریشان خواهم داد . باشد که همیشه بر اراده ات گردن نهم .
آفریدگارا من اکنون آماده ام که تمام خوب و بد وجودم را به توسپارم تمنا دارم یک یک نقص های درونم را که سد راه خدمت بقه تو و همنوعان من است را برطرف کنی و قدرتی عطا فرمایی تا ا

شبیه درد رفتی و شدی در استخوان پنهان نمی یابم تو را ای در جهان مانند جان پنهان   فرشته مست دنبال صدایش راه می افتد کسی که میبرد نام تو را زیر زبان پنهان   رمان آفرینش با علی جذاب شد اما تو قدرت در تمام جمله های داستان پنهان   زمان جاهلیت هیچ فکرش را نمیکردند کمال مردها باشد میان دختران پنهان   در اطراف رسول الله آگاهانه میدیدی چه شیطانی است پشت چهره های مهربان پنهان   همه دیدند حق تنهاست ، پهلوی تو زد فریاد صدایش ماند اما در سکوتی
خرید کتاب رهایی از تکبر پنهان از طریق سایت عصر بیان معنوی قابل انجام است.
عجب مسئله شوخی برداری نیست.
ناگهان سوار خود را زمین خواهد زد.
ضمن اینکه افراد مغرور معمولا دوستان پایداری ندارند.
کسی که دوست دارد این صفت رذیله را درون خود ضعیف کند، کتاب رهایی از تکبر پنهان به قلم استاد علیرضا پناهیان را مطالعه کند.
داستان زندگی علمای متواضع در این کتاب، بسیار راهگشاست.
شماره تماس دفتر عصر بیان معنوی: ۰۲۱۷۷۶۵۰۵۷۶
فروشگاه مجازی: bayancenter.ir
کسی که دوست دارد این صفت رذیله را درون خود ضعیف کند، کتاب رهایی از تکبر پنهان به قلم استاد علیرضا پناهیان را مطالعه کند.

رهایی از تکبر پنهاننویسنده: علیرضا پناهیانانتشارات: بیان معنوی
معرفی:
تکبر کم یعنی کمی “منم” زدن، یک ذره ناراحت شدن از “انتقاد” بجا، سختگیری در “پذیرش” حرف حق ، و آنجا که باید، کمی انعطاف پذیر نبودن.اینها معنای تکبر اندک بود.
بریده کتاب:
یکی از دلایل پنهان ماندن تکبر، آثار اجتماعی آن است. وقتی انسان می بیند همه از آدم متکبر متنفرند، خب عاقلانه تر است تکبر خود را پشت لبخند ملیح و متواضعانه ای پنهان کند. بعد کم کم خودِ او هم باور می کند تکب
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ یسِّرْ لِی الْأَعْمَالَ الَّتِی تُحِبُّهَا وَ تُحِبُّ الْعَامِلِینَ لَهَا وَ أَعِنِّی عَلَیهَا وَ اصْرِفْ عَنِّی الْأَعْمَالَ الَّتِی تَکْرَهُهَا وَ تَکْرَهُ الْعَامِلِینَ لَهَا وَ أَعِنِّی عَلَی تَرْکِهَااللَّهُمَّ أَوْصِلْنِی إِلَیکَ مِنْ أَقْرَبِ الطُّرُقِ إِلَیکَ وَ أَسْهَلِهَا عَلَیاللَّهُمَّ أَعِزَّنِی بِالِانْقِطَاعِ إِلَیکَ بِلَا ضَرُورَۀ وَ أَحْسِنْ لِی الْأَدَ
پنهان نگاری اطلاعات با ابزار SNOW

درود به همه !

امروز دوباره تصمیم گرفتیم یه مطلب در مورد بحث فوق العاده جذاب پنهان نگاری یا steganography  منتشر کنیم .

در این ویدیو از ابزار snow استفاده میکنیم و یک سری اطلاعات رو پشت یک متن مخفی میکنیم !!!!!!
ادامه مطلب
کسی که دوست دارد این صفت رذیله را درون خود ضعیف کند، کتاب رهایی از تکبر پنهان به قلم استاد علیرضا پناهیان را مطالعه کند.
رسول خدا ص فرمود هر که خوشش آید که خدا عمرش را دراز کند وروزیش توسعه دهد آید صله رحم کند زیرا روز قیامت رحم را زبان تن دو تیزی است که میگوید پروردگارا بپیوند هر که با من پیوست و ببر هرکه را ازمن برید و مردی ا روش خبر ظاهر خوب دیده میشود ولی چون خویشاوندیکه از او بریده نزدش آید اورا ه پایین ترین قعر دوزخ سر نگون کند 
ما چند نفر
در کافه‌ای نشسته‌ایم
... با موهایی سوخته و
سینه‌ای شلوغ از خیابان‌های تهران
با پوست‌هایی از روز
که گهگاه شب شده است

ما چند اسب بودیم
که بال نداشتیم
یال نداشتیم
چمنزار نداشتیم...
ما فقط دویدن بودیم
و با نعل‌های خاکی اسپورت
از گلوی گرفته‌ی کوچه‌ها بیرون زدیم. 
درخت‌ها چماق شده بودند
و آنقدر گریه داشتیم
که در آن همه غبار و گاز
اشک‌های طبیعی بریزیم

ما شکستن بودیم
و مشت‌هایی را که در هوا می‌چرخاندیم
عاقبت بر میز کوبیدیم 
و مشت
خداوند آرامشی عطا فرما تا بپذیرم، آنچه را که نمی توانم تغییر دهم شهامتی عطا فرما تا تغییر دهم، آنچه را که میتوانمو دانشی عطا فرما تا تفاوت این دو را بدانم پروردگارا مرا فهم ده تا متوقع نباشم، دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند آمین ؛)
پشت پرده بازی پنهان کندجان بگیرد از گِل و گِل جان کند
خانه‌ی خواب است و ویران خوش‌تر استروز دیگر بگذرد این آن کند
واصل جامانده سوی خانه شدبادبانی جرئت توفان کند
خانه و این رنج راه بی‌کرانهر که را آتش به خود فرمان کند
عاقلی خشمید از کار عاشقیتا مگر این سوختن درمان کند
این چنین راه نجاتش هیچ نیستتو بگو حتّی به سر قرآن کند
چاره را در معبر میخانه جوجرعه‌ای جان دیو را انسان کند
حلمی از صبح ازل دیوانه بودنه چنین دیوانگی پنهان کند
موسیقی: (Ash - Mosaïq
 معاوبه بن وهب شنیدم. حضرت  صادق ع میفرمود چون بنده  توبه نصوح کند خداوند او رادوست دارد ودر دنیا واخرت بر او پرده پوشی. کند. فرمود هر از گناهان که  دو فرشته موکل  براو برایش نوشته انداز یادشان ببرد و بجوارح  واعضای بدن او وحی فرماید که گناهان اورا پنهان کنید وبه قطعه های زمین که در انجا ها گناه کرده وحی  فرمایدکه پنهان کنید و به قطعه های زمین که. در انجاها گناه  کرده وحی فرماید که پنهان دار انچه گناهان که بر روی تو کرده است پس دیدار کند خدارا
ذکر های قنوت ٬ دعاهای قرآن برای قنوت نماز
آنچه می‌آید مجموعه‌ای از دعاهای زیبای قرآن است که از زبان پیامبران،‌ صالحان و مومنان و… از خداوند متعال خواسته شده است.
این
ادعیه نجات‌بخش متضمن سعادت و خوشبختی دنیا و آخرت انسان است که می‌تواند
در هر موقعیتی خاصه در محراب عبادت، آذین لب‌ها و زینت‌بخش قنوت‌ نمازمان
باشد.
دعاى براى پدر و مادر
رَبِّ اغْفِرْ لِی وَلِوَالِدَیَّ نوح آیه ۲۶ پروردگارا! مرا، و پدر و مادرم را بیامرز
وَاغْفِرْ لِأَبِ
مولانای جان با حنجره ی همایونی:

ای با من و پنهان چو دل از دل سلامت می کنم

تو کعبه‌ای هر جا روم قصد مقامت می کنم

هر جا که هستی حاضری از دور در ما ناظری

شب خانه روشن می شود چون یاد نامت میکنم

گه همچو باز آشنا بر دست تو پر می زنم

گه چون کبوتر پرزنان آهنگ بامت می کنم

گر غایبی هر دم چرا آسیب بر دل می زنی

ور حاضری پس من چرا در سینه دامت می کنم

دوری به تن لیک از دلم اندر دل تو روزنیست

زان روزن دزدیده من چون مه پیامت می کنم

ای چاره در من چ
روزنه
پشت سایه ها پنهان می شوم.
در نهان گاهِ بودن...
این وصله ی ناجور چگونه به تنم چسبیده است؟ 
بالاخره آشتی می کنم
با چتر و گیاه و روزنه...
که زندگی شکافی است
به گل و مهر و کلمه...
راهی است تا برزخ
تا دایره ی جبروار زمین. 
ساعت ذهنم به عقب بر می گردد.
آدم های نخستین را می بینم که از شکاف
سرک می کشند به ناکجاآبادِ زمان
در تراکم ابرها غوطه می خورم.
و پشتِ روشنی
پنهان می شوم....
محبوبه باقری
... پلیز هلپ می بعد از ظهرا نخوابم چرا که وقتی بعد از ظهرا میخوابم شبا تا دو بیدارم. بعد صبحا دلم نمیخواد پاشم و دیرم میشه و نتیجه میشه اینکه ماگ قهوه م که سر کوچه وقتی منتظر سرویسم میخورم تا از سرما یخ نزنم دقیقا جلوی جاکفشی از دستم میفته و قهوه میپاشه رو کفشام...
وَقُل رَّبِّ زِدْنِی عِلْمًا / و بگو پروردگارا بر علم من بیفزا /سوره طه آیه 114
در جلد یک کتاب اصول کافی آمده : « باب أن الأئمة علیهم السلام یعلمون علم ما کان، وما یکون، وأنه لا یخفى علیهم شیء». یعنی : بابی با عنوان اینکه "ائمه آنچه روی داده و آنچه روی خواهد داد را می دانند، و هیچ چیزی از آنان پنهان نمی ماند"سوال : اگر ایشان مطابق احادیث این باب علم "ماکان و ما یکون" را می دانند و هیچ چیز برای آن بزرگوران پوشیده نیست چطور پروردگار عالم به پیامبر (ص) ا
«١٦»اَلَّذِینَ‌ یَقُولُونَ‌ رَبَّنا إِنَّنا آمَنّا فَاغْفِرْ لَنا ذُنُوبَنا وَ قِنا عَذابَ‌ النّارِ (پرهیزگاران)کسانى‌اند که مى‌گویند:پروردگارا! براستى که ما ایمان آورده‌ایم،پس گناهان ما را ببخشاى و ما را از عذاب آتش حفظ‍‌ فرما. پیام‌ها: ١-متّقین،همواره در انابه و دعا هستند. «یَقُولُونَ‌» 
ادامه مطلب
«٥٣»رَبَّنا آمَنّا بِما أَنْزَلْتَ‌ وَ اتَّبَعْنَا الرَّسُولَ‌ فَاکْتُبْنا مَعَ‌ الشّاهِدِینَ‌ پروردگارا! به آنچه نازل کرده‌اى ایمان آورده‌ایم و از پیامبر پیروى نمودیم،پس ما را در زمره گواهان بنویس. نکته‌ها: در عبارت «مَعَ‌ الشّاهِدِینَ‌» معناى حمایت است که در
ادامه مطلب
خودم رو گذاشتم جای خانواده مسافرین هواپیما....
یکبار وقتی خبر سقوط هواپیما رو شنیدم و فهمیدم همه سرنشینانش جان باختند... من مردم... 
بعد چند روز باخبر میشم که عزیزانم اشتباهی مردند! 
اینبار اما بارها از داغ این درد میمیرم و زنده میشم و هیچ چیزی آرومم نمیکنه ... 
فکر کن بخاطر یه اشتباه 
یک اشتباه
پشت این یک اشتباه هزاااااار اشتباه من و شما پنهان شده!
هزااااار اشتباه من و شما پنهان شده!!
دیپ وب یا وب پنهان، بخشی از وب است، که محتوای آن توسط موتورهای جستجوی استاندارد قابل ایندکس نیست. دیپ وب می تواند شامل استفاده های معمول یا مجرمانه باشد.
دیپ وب منبع اطلاعاتی تقریبا بی پایانی است. بر اساس بعضی منابع، وب ایندکس شده یا وب نرمال فقط حدود 3 تا 25 درصد کل وب است و بعضی دیگر معتقدند که محتوای این وب پنهان 500 برابر وب غیر پنهان است. هر چند مطالعات انجام شده در این باره با یکدیگر متفاوتند اما بر اساس همه آنها دیپ وب از نظر داده ها بسیار غ
 عباس غلام حضرت رضا ع شنیدم انجضرت ع میفرمود پنهان کننده کار نیک کردارش برابر هفتاد حسنه است واشکار کننده کار بد مخذول است و پنهان کننده کار بد امرزبده است   شرح مجلسی ره گوید فاشگننده گناه از نظر بی باکی نسبت بشرع مقدس وبیشرمی مخذول است  وتوفیق از او گرفته شود  وپنهان کننده ان از نظر شرمی که دارد امرزیده شود نه از جهت نفاق و دورویی و این خبر دلالت دارد که پنهان داشتن طاعات بهتر از اشکار نمودن ان است چون  از ریا و سمعه دور است و برخی گفته اند
«٢٨٦»لا یُکَلِّفُ‌ اللّهُ‌ نَفْساً إِلاّ وُسْعَها لَها ما کَسَبَتْ‌ وَ عَلَیْها مَا اکْتَسَبَتْ‌ رَبَّنا لا تُؤاخِذْنا إِنْ‌ نَسِینا أَوْ أَخْطَأْنا رَبَّنا وَ لا تَحْمِلْ‌ عَلَیْنا إِصْراً کَما حَمَلْتَهُ‌ عَلَى الَّذِینَ‌ مِنْ‌ قَبْلِنا رَبَّنا وَ لا تُحَمِّلْنا ما لا طاقَةَ‌ لَنا بِهِ‌ وَ اعْفُ‌ عَنّا وَ اغْفِرْ لَنا وَ ارْحَمْنا أَنْتَ‌ مَوْلانا فَانْصُرْنا عَلَى الْقَوْمِ‌ الْکافِرِینَ‌ خداوند هیچ‌کس را جز به اند
درود روز بخیر دوستان ، مثل همیشه امروز هم برای شما مطلبی درمورد سقف های کاذب آماده کرده ایم و قصد داریم درمورد سقف کاذب تیغه ای برای شما توضیحاتی دهیم .
سقف کاذب سازه پنهان : تایل سازه مخفی از جنس آلومینیوم Clip in system در اندازه های متنوع یکی دیگر از سقف های شبکه ای از متریال فلز است که سپری آن غیر قابل رویت می باشد. در شبکه سقف کاذب سازه پنهان در درون مقطع های زیرسازی بدون فاصله و درست در کنار هم جا می گیرند.

سقف کاذب سازه پنهان
«٨»رَبَّنا لا تُزِغْ‌ قُلُوبَنا بَعْدَ إِذْ هَدَیْتَنا وَ هَبْ‌ لَنا مِنْ‌ لَدُنْکَ‌ رَحْمَةً‌ إِنَّکَ‌ أَنْتَ‌ الْوَهّابُ‌ (راسخان در علم مى‌گویند:)پروردگارا! پس ازآن‌که ما را هدایت کردى، دلهاى مارا به باطل مایل مگردان و از سوى خود مارا رحمتى ببخش.به راستى که تو خود بسیار بخشنده‌اى. پیام‌ها: ١-به علم و دانش خود مغرور نشویم و از خداوند
ادامه مطلب
ذکر و دعا برای امان از عذاب جهنم :
رَبَّنَا اصْرِفْ عَنَّا عَذَابَ جَهَنَّمَ إِنَّ عَذَابَهَا کَانَ
غَرَامًا إِنَّها ساءَتْ مُسْتَقَرًّا وَ مُقاما(پروردگارا عذاب جهنم را از
ما بر طرف گردان که عذابش سخت و شدید و پر دوام است چرا که جهنم بد جایگاه
و بد محل اقامتی است)
او با دستان مضطرب و لرزانش تکه پرتقالی را برمی‌دارد و می‌فشارد و می‌چکاند آبش را در استکانِ عرق. در لب به سلامتیِ او می‌گویم و در دل به سلامتیِ تو. بالا می‌روم و دهانم تلخ‌ می‌شود و درونم گرم. تو اما همیشه پنهان در استکانِ آخر بودی. جا خوش کرده در آن خیسیِ کمرنگِ ارغوانیِِ لزجِِ چسیبیده به تهِ استکان. با ان لبخند مرموز و چشمان سیاه روزگارسانت به حرف می‌آمدی انگار که ببینم هنوز هم به یاد من هستی و هنوز هم برای من و به یاد من می‌نوشی و مست می
نام سوره: یونس
معنی نام سوره: یونس
شماره سوره: 10
تعداد کل آیات سوره: 109 آیه

کلمه نماز در معنی فارسی سوره یونس به ترجمه دکتر الهی قمشه ای به نقل از سایت پارس قرآن:

آیه شماره 87:
" و به موسی و برادرش (هارون) وحی کردیم که شما برای پیروانتان در شهر مصر منزل گیرید و (اکنون که از بیم فرعونیان به مساجد نتوانید رفت)، خانه‌هایتان را قبله و معبد خود قرار دهید و نماز به پا دارید و (تو هم ای رسول) مؤمنان را (به فتح در دنیا و بهشت در آخرت) بشارت ده. "

نام سو
تو بجو کلام پنهان، تو بجو اذانِ در جانتو بجو حروف رقصان، تو بجو شراب جوشان
تو بجو به هر دو سویت، به درون و روبرویتتو بجو به های‌و‌هویت، به سرود و رقص عریان
بِنِشین و نیک بنگر که عمارتیست افتانبِنِشین و نیک بنگر که عمارتیست خیزان
سر آن گرفته این شب که ز قلّه‌ها بخیزددم آن گرفته این تب که کشد مرا ز انسان
برو آدمی چه سانی که سراب عقل خاک استبرو خادمی بیاموز به حروف و رمز رحمان
برو این چنین نپایی، که به ساعتی و جاییبرو بی‌زمان به پا کن سر و سین و

خدایا خداوندا بارالها پروردگارا معبودا! من اگر فسرده‌ام نکند مادرم آشفته شود و من اگر درمانده‌ام نکند پدرم سرخورده گردد و اگر من در راه مانده‌ام نکند برادر کوچکترم از اراده و شوق صعود به قلل استواری بازبماند و من اگر بیچاره‌ام نکند برادر بزرگترم در تکاپو و جنگیدن برای زندگی بهتر مردّد شود.. خدای من عزیز من! من هر چه هستم و خواهم بود خانواده‌ام را، دوستانم را و عزیزانم را از شرّ من در امان بدار و سایه رحمت و تمامیّت محبّت و خیرت را بر سر
سر به زیر و آروممعکس کهنه رو دیوارنبض ناکوک من گاهیمی زند با کمی اجبارآتشی نمانده از منشمع سرد و خاموشمفندکی بزن شاید غم بریزد از دوشممعبد تنگ آغوشت باشکوه و رویاییحیف از این تن تشنه پشت مرز دنیاییپیکر ترد احساس و آذرک های جاماندهروی شن های داغ حسرتجای رد پا مانده !حسرتی که می بینی شال روی شونم شددرد سرد ندیدن ها زهر تلخ درونم شدتا کجا خیالات و خمسه های طولانیبوسه های سرخورده صورتک های بارانیرد شدن از این تقدیراندکی جنون می خواهدجنگ سرد ای
حق با تو بود این آسمان ها مال ما نیستوقتی توان پر زدن در بال ما نیستحق با تو بود آیینه ها مشکوک هستندبیخود نگاه سنگ ها دنبال ما نیستپشت در این قلعه ی متروک جز مرگآغوش کس بی تاب استقبال ما نیستتاروت،قهوه،شمع یا...فرقی نداردجز مرگ چیز دیگری در فال ما نیستاز روی ناچاری است می تابد وگرنهخورشید فکر میوه های کال ما نیستآه ای بهار مرده روی دست تقویمامسال هم از تو چه پنهان سال ما نیست...سیدجعفر عزیزی
«٩»رَبَّنا إِنَّکَ‌ جامِعُ‌ النّاسِ‌ لِیَوْمٍ‌ لا رَیْبَ‌ فِیهِ‌ إِنَّ‌ اللّهَ‌ لا یُخْلِفُ‌ الْمِیعادَ (راسخان علم در ادامه دعا گویند:)پروردگارا! همانا تو مردم را براى روزى که در آن شکى نیست گرد آورى.همانا خداوند وعده‌ى خود را تخلّف نمى‌کند. نکته‌ها: کسى که به قیامت ایمان دارد؛ «لِیَوْمٍ‌ لا رَیْبَ‌ فِیهِ‌» نگران عاقبت و سرنوشت خود مى‌شود و از خداوند استمداد مى‌کند. منشأ
ادامه مطلب
از اعماق قلبم به این موضوع علاقه دارم. باید هرجوری که شده بشه. احساس می‌کنم چندین نفر در بدنم زندگی می‌کنن. همه داریم خراب می‌کنیم یا نه؟

من واقعاً بهش نیاز دارم. چرا برای خودم مشکل تراشی می‌کنم!؟ درستش کن احمق!

تلگرام و توییتر و اینستاگرام حالمو بهم میزنن. آدم غریبی هستم. هیچ جا نمی‌تونم بمونم. ای کاش که همه مسائل حل بشه. 

حتی اگر کل دل‌بستگی‌هام و علایقم نابود و کور بشن من نباید کم‌بیارم. شبیه گلادیاتور  داخل یک میدون جنگ باید با هوش
پروردگاراخود را تقدیم تو میدارمبا من کن و از من ساز آنچه خود اراده کنیاز اسارت نفس رهایم کنتا انجام اراده ات را بهتر توانممشکلاتم را بگیر تا پیروزی بر آنها شاهدی باشد، برای کسانی کهبا قدرت توعشق توو راه تویاریشان خواهم دادباشد که همیشه بر اراده ات گردن نهم.آمینشبتون آرام :)
«٣٨»هُنالِکَ‌ دَعا زَکَرِیّا رَبَّهُ‌ قالَ‌ رَبِّ‌ هَبْ‌ لِی مِنْ‌ لَدُنْکَ‌ ذُرِّیَّةً‌ طَیِّبَةً‌ إِنَّکَ‌ سَمِیعُ‌ الدُّعاءِ در این هنگام زکریّا(که این‌همه کرامت و مائده آسمانى را دید) پروردگارش را خواند و گفت:پروردگارا! از جانب خود نسلى پاک و پسندیده به من عطا کن که همانا تو شنونده دعائى. نکته‌ها: چنانکه قبلاً ذکر شد،مادر مریم با همسر زکریّا خواهر بودند و هر دو عقیم و نازا.مادر مریم با دیدن صحنه‌ى
ادامه مطلب
عشق ما ازآه آهوها گذشت
عشق ماازراه گیسوهاگذشت
رفت پنهان کرد از خودعاشقی
عشق ما ازپست وپستوهاگذشت
رفت ازدامان صحرا وکویر
ازچمن،ازیاس وازبوهاگذشت
سایه شدخورشیدوماه و تــَرک کرد
ازافق هاچون پرستوهاگذشت
ازوطن شددور از ایران خود
چین و پاکستان وهندوهاگذشت
بست دندان،قصدقربت روزه کرد
ازغذا ازآب و میگوهاگذشت
دست در دستان مرجانهاگذاشت
چونکه ازاردوی ترسوهاگذشت
مستقیمأرفت درآغوش عشق
همچنان این سووآن سوهاگذشت
پاک شد ازهر گناهی، شدرها
چون عسل ا
 آنچه
پنهان
 در میانِ سینه باشد
عشـــــــق نیست
عاشقان با رسم رسوایی به 
میدان می روند.....
+ من اینجا چه می کنم؟
شاید همینجا میدان جنگ من باشد
کنار این کتابها وجزوه ها و...
ولی خدا نکند میدان جهاد جای دیگری باشد
و نفسم بدینجا کشانده باشدم!!!
گویند که معلّمی از بینوایی در فصل زمستان درّاعۀ(1) کتانِ یک‌تا(2) پوشیده بود. مگر خرسی را سیل از کوهستان در ربوده بود می‌گذرانید، و سرش در آب پنهان.(3)
کودکان پشتش را دیدند و گفتند: «استاد، اینک پوستینی در جوی افتاده است، و تو را سرماست، آن را بگیر.» 
استاد از غایت احتیاج و سرما در جَست که پوستین را بگیرد، خرس تیز(4) چنگال در وی زد. استاد در آب گرفتار خرس شد. کودکان بانگ می‌داشتند که: «ای استاد، یا پوستین را بیاور و اگر نمی‌توانی رها کن، تو بیا.»
گ
 ورم و بزرگی شکم اگر با وجود تمام تلاش هایتان موفق به کوچک کردن شکمتان نمی شوید باید به دنبال دلایلی باشید که مانع از صاف شدن شکمتان می شود.
در این مطلب شما را با این عوامل پنهان که باعث دلسردی می شوند بیشتر آشنایتان می کنیم. لطفاً با ما همراه باشید.

ادامه مطلب
تو بخوانی حرف و ما پنهان دلتو برونی، ما درون جان دل
زین درون عالم به مشت عاشق استزان برون مشتی کف از توفان دل
آن برون مرگ و سراب و انقلاباین درون مستی بی‌پایان دل
شک اگر خیزد برون ویرانی استشکّ حق لیکن شراب و نان دل
شک کند عاشق به انسان نی به حقاین چنین شکّی بروبد خوان دل
این قساوت‌ها که زاهد می‌کنداز دم عقل است نی فرمان دل
دل بگوید موسقی و نور و وجدخلق را رقصان کند قرآن دل
عابدان فرمانبر اهریمن‌اندعاشقان ساقی خوش‌پیمان دل
حلمی از آن آفتاب
اَللّهُمَ الرُزقنا کَربَلا...:⭕️امام صادق علیه السلام فرمودند: 
«آنگاه که اصحاب امام حسین علیه السلام شهید شدند و ایشان تنها ماند، فرشتگان بسوی خدا ضجّه زدند و گریه کردند و گفتند: پروردگارا! با حسین علیه السلام پسر پیغمبرت، چنین رفتار کنند؟
پس خداوند نور حضرت قائم (عجّل الله فرجه) را به آن ها عرضه کرد و فرمود: «با مهدی انتقام او را میگیرم»
اصول کافی ج ١ ص ٤٦٥
أَیْنَ الطّالِبُ بِدَمِ الْمَقْتُولِ بِکَرْبَلاءَ
پروردگارا! تو خود تنهایی و یگانه ای و تدبیر کرده ای در کار بشر که او را جفت بیافرینی که تنهایی تنها از آن توست و مخصوص مقام ربوبیت توست...
حالیا این چه سرنوشتی‌ست که انسان هر چقدر هم تنها نباشد بازهم تنهاست و تنهایی را حس می‌کند
هر چقدر هم در جمع باشد باز تنهایی را می‌بیند...
بارالها ! این تنهایی از آن توست و تو تنها می‌توانی انسان را از درد تنهایی برهانی
یا با درک وجودت که کار مخلصین است...
یا با فرستادن فرستادگانی از جنس انسان برای انسان که پی
دخترجوان و حقیقت پنهان: روایت ازدواجی پر حادثه ولی بسیار شیرین

دخترجوان و حقیقت پنهان : حسینعلی عنابستانی، نشر کاتبان

معرفی:
سمانه ومصطفی زوج جوانی هستند که در روز ازدواجشان برای مصطفی دعوتنامه ای برای ادامه تحصیل در خارج از کشور می رسد و او چاره ای ندارد جز اینکه همان روز راهی سفر شوداین سفر موجب حوادثی می شود….

بریده کتاب:
پس از چند روز فائزه بهترین دوست دوران دبیرستانش را با مصطفی آشناکرد. آن دو با هرنگاه و گفت وشنود بیشتردلباخته هم
متن وصیت نامه شهید حسین امیدواری:

پروردگارا، ای تنها کس بی‌کسان.
شما خود بیشتر از هر کس دیگر آگاه و ناظر بر اعمال این بنده حقیر بوده و
هستی. از آن رو می‌دانی که این بنده حقیر تماماً در کوشش و تلاش مداوم
بودم، تا بلکه مشکلات دنیوی خود و اطرافیانم را مرتفع سازم. بلکه بإذن‌الله
بتوانم این جمع مذکور را طبق فرمایش شما تبدیل به بهشت کنم. در آن مسیر
انجام وظیفه می‌کردم که ما را مأمور به نگهبانی از حرم خانم حضرت رقیه(س)
کردند و ایشان مهر تأیید برا
۳۲۲- دل خونین لب خندان دوش پنهان گفت با من کاردانی تیز هوش     کز شما پوشیده نبود راز پیر میفروش گفت آسان گیر برخودکارها کز روی طبع     سخت می گیرد جهان بر مردمان سخت کوش وانگهم در داد جامی کز فروغش بر فلک     زهره در رقص آمد و بربط … دل خونین لب خندان – دوش با من گفت پنهان کاردانی تیزهوش – غزل ۲۸۶ – ۳۲۲
منبع : فالگیر
امام صادق ع فرمود خدواند وحی کرد بداود ع که براستی که بنده ای از بندگان من گردانم داود ع عرض کرد پروردگارا کدام است ان حسنه فرمود بر بنده مومن من سرور و خوشحالی وارد سازد سازد اگر چه بیک دانه خرما باشدداود  ع گفت خداوندا سزاوار است کسی ترا شناسد امید خود از تو بر  میگبرد 6 امام صادق ع فرمود کسی از شما چنین مپندار د که  چون مومنی را شادمان ساخت تنها وی را  مسرور بلکه بخدا سوگند مارا خوشحال کرده بلکه بخدا سوگند رسول خدا را شاد نموده
«٤٠»قالَ‌ رَبِّ‌ أَنّى یَکُونُ‌ لِی غُلامٌ‌ وَ قَدْ بَلَغَنِیَ‌ الْکِبَرُ وَ امْرَأَتِی عاقِرٌ قالَ‌ کَذلِکَ‌ اللّهُ‌ یَفْعَلُ‌ ما یَشاءُ (زکریّا)گفت:پروردگارا! چگونه براى من پسرى خواهد بود،در حالى که به پیرىِ‌ رسیده‌ام و همسرم نازاست‌؟!(خداوند)فرمود:این چنین خداوند هرچه را بخواهد انجام مى‌دهد.
پیام‌ها: ١-در نومیدى بسى امید است. «أَنّى یَکُونُ‌ لِی غُلامٌ‌... کَذلِکَ‌ اللّهُ‌ یَفْعَلُ‌ ما یَشاءُ» ٢-در
ادامه مطلب
 تغییرات قلب زنان پس از یائسگی شناخته شده است، اما یک مطالعه جدید دانشگاه گوئلف اولین بار است که تغییرات پنهان را که در دوران قبل از یائسگی، مرحله پیش از شروع یائسگی (پریمنوپوز) اتفاق می افتد را نشان می دهد.این تغییرات اندک و کم، پیامدهای بالقوه ای برای محافظت از قلب زنان با معرفی استفاده از درمان جایگزینی هورمون زودهنگام دارد.
ادامه مطلب
(1)
یکی از دینامیک های اساسی این دنیا در مکانیزم خواستن است. انگار اگر به او ایمان داشته باشی و دلت از دنیا چیزی را بیش از حد بخواهد نمی دهند. هرقدر هم بکوشی نمی شود. باید رهایش کنی تا بدهند. به محض آنکه دیگر نخواهی من حیث لایحتسب می رسد. به از آن که فکر می کرده ای. از دست باید شست تا به دست آید. حکایت درخشانی است از وحی الهی به داوود نبی علیه السلام:
 قالَ اَمیرُالمُؤمِنین علیه السلام: اَوْحَى اللّه ُ اِلى داوُودَ: یا داوُودُ! تُریدُ وَ اُریدُ وَ ل
بعضی وقتها آدم حس می کنه که دنیا داره روی سر آدم خراب میشه. نا امیدی تمام وجود آدم را فرا میگیره و کلا نا امید مطلق میشیم.
من در این مواقع می زنم به طبیعت و خصوصا کوه
وقتی این حس بی دلیل به سراغم میاد و حسابی خودم را کنکاش می کنم می فهمم که اونقدرها هم بی دلیل نیست. بعضی وقتها سعی می کنیم که مساله ای را بدون حل کردن آن فراموش کنیم ولی واقعیت اینه که فراموش نمیشه. این موارد پنهان شده یه دفعه بر می گرده و به سراغ آدم میاد.

بهتره مسائل و مشکلات را فقط
هوالرئوف الرحیم
بعد از بیش از یک یا دو سال دوباره مهمونی دادم.
افتضاح کلمه ی کمیه برای اون رخداد.
فقط بخاطر اینکه پشتم باد خورده. اگر مثل قبل پیش می رفتم الان تو اوج بودم.
حالا الانم عیبی نداره. تلاشم رو می کنم.
دارم خودمو برای تولد دخترا گرم می کنم.
خدایا
پروردگارا
من رو به فراموشی مثبت، بی خیالی و آرامش، هدایت بفرما.

آمین یا رب العالمین.
⛔️فضولی در کار خدا موقوف.
گویند روزی ملانصرالدین به دهکده ای می رفت، در بین راه زیر درخت گردوئی به استراحت نشستو در نزدیکی اش بوته کدوئی را دید؛ ملا به فکر فرو رفت که چگونه کدوی به این بزرگی از بوته ی کوچکی بوجود می آیدو گردوی به این کوچکی از درختی به آن بزرگی؟
سرش را به آسمان بلند کرد و گفت: خداوندا! آیا بهتر نبود که کدو را از درخت گردو خلق می کردی و گردو را از بوته کدو؟ در این حال، گردوئی از درخت بر سر ملا افتاد و برق از چشمهایش پرید و سرش را با
«٤٧»قالَتْ‌ رَبِّ‌ أَنّى یَکُونُ‌ لِی وَلَدٌ وَ لَمْ‌ یَمْسَسْنِی بَشَرٌ قالَ‌ کَذلِکِ‌ اللّهُ‌ یَخْلُقُ‌ ما یَشاءُ إِذا قَضى‌ أَمْراً فَإِنَّما یَقُولُ‌ لَهُ‌ کُنْ‌ فَیَکُونُ‌ (مریم)گفت:پروردگارا! چگونه براى من فرزندى باشد،در حالى که هیچ انسانى با من تماس نداشته است‌؟خداوند فرمود:چنین است(کار) پروردگار،او هرچه را بخواهد مى‌آفریند.هرگاه اراده کارى کند،فقط‍‌ به آن مى‌گوید:باش! پس(همان لحظه)موجود مى‌شود. نکته‌ها: اراده‌ى

فتح خون
نویسنده : شهید سید مرتضی آوینی
این کتاب شامل ده فصل مقاله پیرامون موضوع تاریخ صدر اسلام و اهل بیت علیه السلام است.

بخشی از کتاب : راستی را که تحلیل وقایع تاریخ سخت دشوار است.سرّدشواری کار،در پیچیدگی های روح آدمی است.وقتی که مه در عمق دره ها فرو می نشیند،اگرچه تاریکی 
کامل نیست،اما آفتاب پنهان است و چشم انسان جز پیش پای خویش را نمی بیند.اگر نباشد
اینکه آفریدگار،ما را در کشاکش ابتلائات می آزماید،عاداتمان را متبدّل می سازد و شیاطین
#مناجات_عاشقانه

به به 

دعاهایی که خدا در قرآن بهمون تقلب داده که اینطوری ازش بخواهیم

6 دعــــای قــــــرآنــــــی

1ربَّنا أَفْرِغْ عَلَیْنا صَبْراً وَ ثَبِّتحْ أَقْدامَنا وَ انْصُرْنا عَلَى الْقَوْمِ الْکافِرینَ «البقره۲۵۰»

پروردگارا! (بر دلهایمان آب) صبر و شکیبائی بریز و گامهایمان را ثابت و استوار بدار و ما را بر جمعیّت کافران پیروز گردان.

2ربَّنا لا تُؤاخِذْنا إِنْ نَسینا أَوْ أَخْطَأْنا «البقره۲۸۶»

پروردگارا! اگر ما فراموش کرد
#مناجات_عاشقانه

به به 

دعاهایی که خدا در قرآن بهمون تقلب داده که اینطوری ازش بخواهیم

6 دعــــای قــــــرآنــــــی

1ربَّنا أَفْرِغْ عَلَیْنا صَبْراً وَ ثَبِّت أَقْدامَنا وَ انْصُرْنا عَلَى الْقَوْمِ الْکافِرینَ «البقره۲۵۰»

پروردگارا! (بر دلهایمان آب) صبر و شکیبائی بریز و گامهایمان را ثابت و استوار بدار و ما را بر جمعیّت کافران پیروز گردان.

2ربَّنا لا تُؤاخِذْنا إِنْ نَسینا أَوْ أَخْطَأْنا «البقره۲۸۶»

پروردگارا! اگر ما فراموش کردیم
احساس میکنم نیاز دارم از همین نقطه تا وسط یخ و برف های قطب بدووم و بعد برای همیشه در یک غار برفی قایم شوم! دکتر قبلی گفته ۳۰% احتمال صرع و دکتر امروز گفته ۸۰% احتمال صرع. فعلا دعوت شده ام به یک روز بستری شدن و به فاک رفتن در بیمارستان. سطح حوصله و اعصابم به صفر مطلق رسیده. هیچ ایده ای ندارم که باید با زندگی ام چه کنم! 
چه قدر روزهای دیگر زندگی ام را با غم شکست عشقی و مشکلات کوفت و زهرماری زندگی ام گذراندم. خوابش را هم میدیدم ارزو کنم برگردم به دبیرس
یکی از هیجان انگیزترین نشانه هایی که درباره ی حضور فرازمینی ها در مصر باستان وجود دارد یک مومیایی غیر عادی است که اخیرا در هرمی کوچک در نزدیکی هرم سنوسرت دوم (مقبره ی یکی از فراعنه مصر) کشف شده است. ساختار اسکلت این مومیایی شبیه بدن انسان نیست و چهره ی آن نیز بسیار متفاوت از بشر به نظر می رسد. این مومیایی توسط دکتر ویکتور لوبک، استاد بازنشسته دانشگاه پنسیلوانیا کشف شده و مورد مطالعه قرار گرفته است.
-|او بر این عقیده است که مومیایی به عنوان یک م
#دوستان عزیزی که نماز و روزه و ختم قرآن قضای اموات(ره) برگردنشان میباشد می توانند با مراجعه به منوهای بالای صفحه وبلاگ وارد گزینه نماز و روزه استیجاری شوند واین دین بزرگ را از خود ساقط کنند..  /\   /\

#حدیث_مهدوی 
کلام امام زمان(عج)
اللهم أنجز لی وعدی و أتمم لی أمری وثبت وطأتی وملأ الأرض بی عدلاً وقسطاً
پروردگارا! وعده‌ی مرا برآور و کار مرا کامل فرماى و گامم را استوار بدار و زمین را به وجود من انباشته از عدل و داد فرما.
منابع:بحار الأنوار (ط - بیر
امام باقر ع فرمود خدای  عزوجل بموسیوحی فرمود همانااز جمله بنگانم کسی که بوسیله حسنه بمن تقرب جوید و من اورا در بهشت حاکم سازم بهشت را در اختیاراو گذارم  موسی عر ض کرد پروردگارا ان حسنه چیست فرمود اینکه همراه براد. مومنش درراه براوردن حاجت او گام بردارد چه انکه براورده شود یانشود 14 امام باقر ع فرمود همانا مومن حاجتی از برادرش باو مراجعه میشود که نمی تواند انجام دهد دهد ولی بدان همت میگماردو دل میبندد خدای تبارک وتعالی اورا بسبب همتش ببهشت و
حضرت صادق ع خوش همسایکی و خوش رفتاری با همسایهروزی را زیاد کند  4 کاهلی گوید حضرت صادق ع  میفرمودکه چون بنامین از دست یعقوب رفت عرضکرد بار پروردگارا بمن رحم نمیکنی چشم را گر فتی وفرزندم را که را که بردی پس خدای تبارک وتعالی باوحی کرد که اگر من اندورا یعنی یوسف وبنیامین را میرانده باشم برایت زنده شان  میکنم  ولی ایا بیا داری ان گوسفند که سر بریدی و بریان کردی و خوردی و فلان و فلان در همسایگی. تو روزه بودند و چیزی از ان بانها ندادی 6 ودر روایت دب
پنهان نمی کنم که در آمد و شد این شب و روزها یادش می افتم 
هدایا
حرفها
خاطرات
و 
مچاله می شوم و سعی می کنم سریع بر خودم و عکس ها و حرف ها غلبه کنم. واقعیت را باید پذیرفت. 
او نیست و نخواهد بود. باشد هم من نیستم. حرمت دوستی شکسته از هر جهت و  دوستی که بشکند  دل می شکند زبان هم تلخ می شود.
«٣٦»فَلَمّا وَضَعَتْها قالَتْ‌ رَبِّ‌ إِنِّی وَضَعْتُها أُنْثى‌ وَ اللّهُ‌ أَعْلَمُ‌ بِما وَضَعَتْ‌ وَ لَیْسَ‌ الذَّکَرُ کَالْأُنْثى‌ وَ إِنِّی سَمَّیْتُها مَرْیَمَ‌ وَ إِنِّی أُعِیذُها بِکَ‌ وَ ذُرِّیَّتَها مِنَ‌ الشَّیْطانِ‌ الرَّجِیمِ‌ پس چون فرزند را به دنیا آورد گفت:پروردگارا! من دخترزاده‌ام-در حالى که خداوند به آنچه او زاده داناتر است و پسر مانند دختر نیست-و من نامش را مریم نامیدم و من او و فرزندانش را از(شرّ)شیطان ران
(1)
یکی از دینامیک های اساسی این دنیا در مکانیزم خواستن است. انگار اگر به او ایمان داشته باشی و دلت از دنیا چیزی را بیش از حد بخواهد نمی دهند. هرقدر هم بکوشی نمی شود. باید رهایش کنی تا بدهند. به محض آنکه دیگر نخواهی من حیث لایحتسب می رسد. به از آن که فکر می کرده ای. از دست باید شست تا به دست آید. حکایت درخشانی است از وحی الهی به داوود نبی علیه السلام:
 قالَ اَمیرُالمُؤمِنین علیه السلام: اَوْحَى اللّه ُ اِلى داوُودَ: یا داوُودُ! تُریدُ وَ اُریدُ وَ ل
سینا سرلک نیمه ی پنهان
دانلود آهنگ فوق العاده زیبای سینا سرلک بنام نیمه ی پنهان
شعر میثاق راد / موزیک مهریار / تنظیم مسعود جهانی
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ نیمه ی پنهان با صدای سینا سرلک
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی نیمه ی پنهان سینا سرلک با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید سینا سرلک به نام نیمه ی پنهان
دانلود موزیک سینا سرلک بنام نیمه ی پنهان با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی سینا سرلک بنام نیمه ی پنهان
Sina Sarlak Nimeye Penhan

دانل

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان آرادان اضافه کرد: متولیان دو یا سه اقامتگاه‌ این شهرستان از طریق سامانه کارا برای ایجاد اشتغال پایدار تقاضای تسهیلات کردند؛ اما بنا به دلایلی نتوانستند از این تسهیلات استفاده کنند.

علی محسنی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آرادان با اشاره به مشکلات بخش‌های گردشگری این شهرستان، اظهار کرد: سالانه بازدیدهای فراوان از قلعه پنهان بهرام صورت می‌گیرد؛ به‌طور مثال در نوروز سا
..آهنگ زیبا با صدای استاد..
در فصل بارش سنگ همچو آیینه بمان
 بر جان دشت تشنه بنویس از عطر بهاران
در انتظار فردا شب را سحر کن
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

با کوله باری از نور از شب گذر کن
سر مست و عاشقانه در خود نظر کن
بشکن در قفس
همه منتظر کلیدی هستیم تا پیدایش شود و با آن بتوانیم درِ صندوقچه‌ی خوش‌بختی را باز کنیم. همیشه می‌نشینیم تا همه‌ی حس‌های خوب خودشان بیایند. آن‌ها همین‌جا هستند، حتماً باید بیایند و فریاد بزنند تا آن‌ها را ببینی؟چه‌طور غم را که زیر پنجره‌ی اتاقت پنهان شده، با هزار زحمت پیدا می‌کنی، آن‌وقت شادی باید با پای خودش بیاید تا درک کنی تو هم می‌توانی شاد باشی؟
شاید امید در پستوی خانه‌ات پنهان شده و منتظر توست تا پیدایش کنی. پیدا کردن خوش‌بخت
می دانی عزیزم نوشتن برای تو خیلی سخت ! خیلی سخت ، آخر نمی دانم چطور کلمات را در کنار هم قرار دهم که بر دل پر از مهر وعطوفت تو بنشیند
عزیزم تو برای من تنها بهانه ی زندگی در این روزهای سخت کرونایی هستی ، نمیدانم اگر تو نبودی من چگونه این روزها را می گذراندم .
امیدم ایسنت که بتوانم صدای دل نشین تورا در این روزهای سخت ناامیدی بشنوم روی ماه تورا ببینم تا کمی امید برای زندگی در من روشن شود
اما دریغ دریغ از این که تو خودرا از من دریغ کرده ای و در پشت پرده
کتاب نیمه پنهان مکران نویسنده: محمدهادی حیدری نسب انتشارات عهد مانا

کتاب نیمه پنهان مکران : گذری به یک سرزمین، سرزمینی زیبا با مردمانی زلال و بی ریا

کتاب نیمه پنهان مکراننویسنده: محمدهادی حیدری نسبانتشارات عهد مانا
معرفی:
مکران، پاره‌ای از تن زیبای سرزمینمان ایران است. سواحل زیبای دریای عمان، که حاشیه‌اش کویر و دشت و نخلستان‌هایی احاطه کرده است و در میان آن‌ها مردمانی از طوایف گوناگون شیعه و سنی زندگی می‌کنند.این سفرنامه، گذری است
فرودگر "چانگ-ای ۴" پس از فرود در سمت پنهان ماه، کاوشگری به نام "یوتو-۲ "(Yutu-۲) را به ماه فرستاد که مجهز به یک طیف‌سنج است که نورهای بازتابی را اندازه می‌گیرد اخیرا این کاوشگر موفق به کشف ماده‌ای ژل مانند در نیمه تاریک ماه شده است.
اخیرا یک ماده ژل مانند عجیب در سمت پنهان ماه توسط کاوشگر یوتو-۲ آژانس فضایی چین کشف شده است.
کاوشگر یوتو-۲ که در ژانویه سال جاری در سمت پنهان ماه قرار داشت، ماه گذشته این ماده را پیدا کرد اما اخبار این کشف تازه منتشر شد
- زمانى‌ بر مردم‌ خواهد آمد که‌ در آن‌ عافیت‌ ده‌ جزء است‌، که‌ نه‌ جزء آن‌ درکناره‌گیرى‌ از مردم‌ و یک‌ جزء آن‌ در خاموشى‌ است. (تحف‌ العقول ، ص‌ 470)- پنهان‌ کننده‌ کار نیک‌ (پاداشش‌ ) برابر هفتاد حسنه‌ است‌ و آشکار کننده‌ کار بد سرافکنده‌ است‌ و پنهان‌ کننده‌ کار بد آمرزیده‌ است‌. (اصول‌ کافى‌ ، ج‌ 4 ، ص‌ 160)- از نشانه‌هاى‌ دین‌ فهمى، حلم‌ و علم‌ است‌، و خاموشى‌ درى‌ از درهاى‌ حکمت ‌است، خاموشى‌ و سکوت‌، دوستى‌ آور و را
دانلود آهنگ عشق پنهان امین عراقی

دانلود آهنگ عشق پنهان امین عراقی Download Eshghe Penhan song by Amin Araghi دانلود آهنگ امین عراقی عشق پنهان با دو کیفیت 320 و 128 همراه با پخش آنلاین آهنگ از صدا دانلود.
دانلود آهنگ عشق پنهان امین عراقی
در حدیث صحیح از حضرت امام جعفر صادق علیه السلام منقول است که روزى حضرت رسول صلّى اللّه علیه وآله وسلّم سر به جانب آسمان کردند و تبسم فرمودند. صحابه از سبب آن سئوال کردند، حضرت فرمود که تعجب کردم از دو ملک که به زمین فرود آمدند، بنده مؤمن صالحى را در جاى نمازش نیافتند. به آسمان رفتند و گفتند پروردگارا فلان بنده تو را در جاى نمازش طلب کردیم نیافتیم او را، و او در بند بیماریست. حق تعالى فرمود که بنویسید براى بنده من، مثل آنچه در حال صحت از افعال
بسم الله
عن نصر بن قاموس قال: قال لی أبو عبدالله علیه السلام: إذا أحببت أحدا من إخوانک فأعلمه ذلک فإنّ إبراهیم علیه السلام قال «ربّ أرنی کیف تحیی الموتی قال: أو لم تؤمن؟ قال: بلی و لکن لیطمئنّ قلبی» (کافی، ج2، ص644)
امام صادق (ع) میفرمایند: زمانیکه یکی از برادرانت را دوست داشتی او را از این محبت خود آگاه ساز. همانا ابراهیم گفت: پروردگارا! به من نشان بده چگونه مرده را زنده میکنی. خداوند فرمود: آیا ایمان نداری؟ ابراهیم (ع) عرضه داشت: بله ایمان دارم ولی

چپ و راست می شمرند تعداد پزشکان و پرستارانی که بر اثر ابتلا به ویروس کرونا فوت می شوند و یک لقب شهید یا شهیده می چسبانند اول اسمشان و همان مردمی که ما باشیم و تا دیروز پزشکان را به علت میزان دستمزدشان به باد ناسزا می گرفتیم.امروز سینه کوبان مظلومیت و فداکاری پزشکانیم
ما ملت باری به هر جهت هستیم. .و ما حواسمان نیست کادر بیمارستان دولتی موظف به حضور در بیمارستان است و بدبختی از آنجا شروع می شود که زیر این اجبار هیچ امنیتی وجود ندارد.هفته ها پ
گوشی شما یک حافظه ذخیره‌سازی محدود دارد که حافظه کش نامیده می‌شود و می‌تواند به سرعت پر شود، برنامه‌هایی که از آن‌ها استفاده می‌کنید مرتباً فایل‌های جدیدی را برای ذخیره اطلاعات ایجاد می‌کنند.
این‌ها فایل‌های موقت هستند که به‌عنوان حافظه پنهان یا Cache شناخته می‌شوند و یک قسمت از حافظه ذخیره‌سازی شما را در برمی گیرند. اجازه دهید نگاهی بیندازیم به هدف از حافظه پنهان، نحوه پاک کردن آن و…

ادامه مطلب

((به نام خداوند مهربان))

آخر شدم در این راه ، عاشق تر از زلیخا
پر دردتر ز شیرین... مجنون ترم ز لیــلا
پنهان شدم ز چشمت ، تا راز دل ندانی!
دردا که راز پنهان ، خواهد شد آشکارا...

*مصرع آخر تضمین از حافظ است.*
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیمِ ۱الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ ٢ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ ٣ مَالِکِ یَوْمِ الدِّینِ ٤ إِیَّاکَ نَعْبُدُ وَإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ ٥ اهْدِنَا الصِّرَاطَ الْمُسْتَقِیمَ ٦ صِرَاطَ الَّذِینَ أَنْعَمْتَ عَلَیْهِمْ غَیْرِ الْمَغْضُوبِ عَلَیْهِمْ وَلَا الضَّالِّینَ ٧به نام خدا که رحمتش بی اندازه است و مهربانی اش همیشگی (۱) همه ستایش ها، ویژه خدا، مالک و مربّی جهانیان است (۲) رحمتش بی اندازه و مهربانی ا
بینامتنیت یا "متنِ پنهان" (به انگلیسی: Intertextuality) شکل‌گیری معنای متن توسط متون دیگر است. این می‌تواند شامل استقراض و دگردیسی متنی دیگر توسط مؤلف یا ارجاع دادن خواننده به متنی دیگر باشد. اصطلاح «بینامتنیت»، از زمان ابداعش توسط جولیا کریستوا در سال ۱۹۶۶ دفعات بسیاری تغییر یافته‌است و قرض گرفته شده‌است.
ادامه مطلب
گاهی باید خدا را به خاطر وجود خودش شکر کرد 
باید گفت الهی، پروردگارا، مهربانا، از این که آفریننده ای چون تو داریم تو را سپاس. 
از این که حرفهای ما را می شنوی ممنونیم. 
از این که امید وجودت ما را به زندگی و تب و تابش باز می گرداند، از این که در اوج سختی تو را داریم که پناهمان باشی از تو سپاس گزاریم. 
دیروز نور امیدی در قلبم زنده شد، به خدا امید بسته ام و امیدوارم. 
اتفاق دیروز بار دیگر به من ثابت کرد که او حرف هایم را می شنود. 
خدایا بودنت را شکر. 
متن ترانه محمد امانی به نام یا علی

ما چون شبیم و صبح درخشان ما توییباران دل بر دل عطشان ماتوییحق را به نام روشن تو میشود شناختای ذولفقار عدل که میزان ماتوییهر سوی دهر زمزمه یا علی علیستپیدای ما تو هستی و پنهان ما توییهر سوی دهر زمزمه یا علی علیستپیدای ما تو هستی و پنهان ما توییعمرت تمام جلوه ی آیات ذوالجلالتفسیر عاشقانه قرآن ما تویی .ما بی تو هیچ بی تو کویریم و شوره زاردر چارچوب خاکی تن جان ما تویی .درد از تو شعله ور شد و درمان بدست توستآشفته
به نام خدا

دوش با من گفت پنهان کاردانی تیزهوش
وز شما پنهان نشاید کرد سر می فروش

گفت آسان گیر بر خود کارها کز روی طبع
سخت می‌گردد جهان بر مردمان سخت‌کوش

وان گهم در داد جامی کز فروغش بر فلک
زهره در رقص آمد و بربط زنان می‌گفت نوش

با دل خونین لب خندان بیاور همچو جام
نی گرت زخمی رسد آیی چو چنگ اندر خروش

تا نگردی آشنا زین پرده رمزی نشنوی
گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش

گوش کن پند ای پسر وز بهر دنیا غم مخور
گفتمت چون در حدیثی گر توانی داشت هوش

د
در تاریکی ناشناخته های ذهن ما کابوس هایی وجود دارد، که از سیاه ترین مناطق تخیل ما سرچشمه می گیرند. و در چنین نا امیدی های غیر قابل تصوری است که وحشت بزرگترین قدرت خود را به دست می آورد. این ترسهای ناشناخته همیشه وسعت اقتدار خود را حفظ می کنند، زیرا هرچه سعی می کنیم آنچه را که در تاریکی آنها پنهان است درک کنیم، هرگز نمی توانیم شکل آن هیولا ها و شیاطین پنهان و چیزهایی را که در آن طرف تاریک هستند را درک کنیم. این ترس ها به شکل عجیبی پنهان و نامحسوس
عشق را در سینه پنهان کرده ام                                              با تو در تنهای ام , صحبت فراوان کرده ام
من تو را در شعر ها جان داده ام                                              هرچه را کردی طلب ان داده ام
در خزانم بس بهاران دیده ام                                                   در کویرم عطر باران دیده ام
گفته ام خوابم بیا , خو کرده ام                                                تو به خوابم امدی ,من هم تو را بو کرده ام

«٢٨٥»آمَنَ‌ الرَّسُولُ‌ بِما أُنْزِلَ‌ إِلَیْهِ‌ مِنْ‌ رَبِّهِ‌ وَ الْمُؤْمِنُونَ‌ کُلٌّ‌ آمَنَ‌ بِاللّهِ‌ وَ مَلائِکَتِهِ‌ وَ کُتُبِهِ‌ وَ رُسُلِهِ‌ لا نُفَرِّقُ‌ بَیْنَ‌ أَحَدٍ مِنْ‌ رُسُلِهِ‌ وَ قالُوا سَمِعْنا وَ أَطَعْنا غُفْرانَکَ‌ رَبَّنا وَ إِلَیْکَ‌ الْمَصِیرُ پیامبر به آنچه از سوى پروردگارش بر او نازل شده ایمان دارد و همه مؤمنان(نیز)به خدا و فرشتگان و کتاب‌ها(ى آسمانى)و فرستادگانش ایمان دارند(و مى‌گویند:)ما م
ما را به غم هزاره بتوان دیدندر ظلمت شب ستاره بتوان دیدن گر رحمت عاشقان به جایی گیردآن آینه را دوباره بتوان دیدن آن سایه که دیده‌ای ز من هیچ نبوداین نور به انتحاره بتوان دیدن آن شعله‌ی جان من تو را آتش زدآخر تو مرا چه کاره بتوان دیدن آهنگ تو را شنیده بودم پنهانآن صورت خوش هماره بتوان دیدن معنای من از چنان توئی پنهان نیستبادا که ورای استعاره بتوان دیدن  حلمی به تو مستی طریقت بخشیدپیمانه به یک اشاره بتوان دیدن
موسیقی: Henry Purcell - The Indian Queen
دانلود سابلیمینال مسیج
آیا می دانید چگونه فایلهای سابلیمینال یا پیام های پنهان روی ضمیر ناخودآگاه یا شعور باطن ما نفوذ می کند؟فایلهای سابلیمینال ( محرک‌های زیرآستانه‌ای ) پیام های پنهان با دور زدن ضمیر خودآگاه مستقیما پیامها را وارد ضمیر ناخودآگاه می کنند . در واقع سابلیمینال مسیج ها پیام های پنهانی هستند که ضمیر خودآگاه به دلیل اینکه به نحوی نگهبان بدن است و اجازه ورود هر نوع پیامی را به ضمیرناخودآگاه نمی دهد ، عبور می کند و این پیام
♈️شخصی برای اولین بار یک کلم دید. 
اولین برگش را کند، زیرش به برگ دیگری رسید و زیر آن برگ یه برگ دیگر و ...
با خودش گفت : حتما یک چیز مهمیه که اینجوری کادو پیچش کردن ...! 
♈️اما وقتی به تهش رسید و برگ‌ها تمام شد متوجه شد که چیزی توی اون برگ‌ها پنهان نشده، بلکه کلم مجموعه‌ای از این برگهاست ...
♈️داستان زندگی هم مثل همین کلم هست! 
ما روزهای زندگی رو تند تند ورق می زنیم و فکر می کنیم چیزی اونور روزها پنهان شده، درحالیکه همین روزها آن چیزیست که باید
یک trojan یک برنامه است که با استفاده از کد مخرب به عنوان یک برنامه مورد اعتماد مورد استفاده قرار می گیرد. کد مخرب را می توان در برنامه های سالم تزریق کرد، که در لینک های پست الکترونیکی پنهان می شود و یا گاهی اوقات در صفحات جاوا اسکریپت پنهان می شود تا حملات مخربی بر روی اینترنت بوسیله ی آسیب پذیریه مرورگرها انجام دهد.

ادامه مطلب
همیشه وقتی به کسی در مورد غیبت کردن تذکر می‌ دهیم یا خدایی نکرده خودمان مرتکبِ غیبت می‌شویم، توجیه مان این است که: دروغ که نگفتم!در واقع این همان تفاوت غیبت و تهمت است.
اگر کسی چیزی را که در برادر دینی اش پنهان است به دیگران بگوید، چیزی که اگر بشنود، خوشش نیاید، غیبت کرده است.اما تهمت یعنی چیزی بگویی که نه آشکار و نه پنهان، بلکه دروغ است. امام صادق فرمودند: «غیبت آن است که درباره برادرت چیزی را بگویی که خدا بر او پوشانده است و اما چیزی را که در
 تفحص؛ تکاندن غبار فراموشی 
حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی: «این‌که شما از روی جسدِ علی‌الظّاهر پنهان شده‌ی یک شهید، غبارها و خاک‌ها را برطرف می‌کنید و آن را می‌آورید سرِ دست می‌گیرید، معنایش این است که علی‌رغم کسانی که می‌خواهند مسأله‌ی شهادت و شهید و فداکاری را زیر غبارها و خاک‌ها پنهان کنند، شما نمی‌گذارید این کار انجام شود.»
 ۱۳۷۹/۱۲/۲۰
پنهان شدی ای ماه علی از نظر امشبآسوده شدی فاطمه از ضرب در امشب
از پهلوی بشکسته اگر خواب نرفتیبر خاک لحد فاطمه بگذار سر امشب
با من تو اگر درد دل خویش نگفتیبرگوی تو درد دل خود با پدر امشب

پنهان شدی ای ماه علی از نظر امشبآسوده شدی فاطمه از ضرب در امشب
از پهلوی بشکسته اگر خواب نرفتیبر خاک لحد فاطمه بگذار سر امشب
با من تو اگر درد دل خویش نگفتیبرگوی تو درد دل خود با پدر امشب

یک آیه از سوره ابراهیم با صدای استاد عبدالباسط که جز محافل مسجد الاقصی در اواسط دهه شصت هست.
وَإِذْ قَالَ إِبْرَاهِیمُ رَبِّ اجْعَلْ هَٰذَا الْبَلَدَ آمِنًا وَاجْنُبْنِی وَبَنِیَّ أَن نَّعْبُدَ الْأَصْنَامَ (35)و (یادآر) وقتی که ابراهیم عرض کرد: پروردگارا، این شهر را مکان امن و امان قرار ده و من و فرزندانم را از پرستش بتان دور دار.
بشنوید
میدونی؟
ایندفعه میخوام پنهان باشی...
مثل خیلی از دوستیای این روزا...
دلم میخواد که مال من بمونه این دوستی...نمیخوام با کسی قسمتش کنم... نمیخوام از تو برای بقیه بگم!
همیشه این کار رو میکردما ولی خب ایندفعه میخوام فقط مال من باشی!
دوستیمون...حرفامون...اختلاف نظرمون...نقاط مشترک زندگیمون...علایقمون...
یه روز این نوشته رو بهت نشون میدم و میگم من از همون روز خوشم اومده بود ازت...ولی نمیدونستی!
حالا واقعا نمیدونی؟ نمیدونم...امیدوارم ندونی که ادامه این دوست
دانلود کتاب مدیریت دانش احمدی و صالحی

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultsدانلود کتاب مدیریت دانش از دکتر سید علی اکبر احمدی و علی ...https://www.booklent.ir › کتاب های متفرقهTranslate this pageدر کتاب مدیریت دانش ، دانش به عنوان سرمایه پنهان یک سازمان مورد بحث قرار گرفته و الگوها و ... دانلود کتاب مدیریت دانش از دکتر سید علی اکبر احمدی و علی صالحی.دانلود کتاب مدیریت دانش - کتاب فارسیketabfarsi.ir › مدیریت-دانشTranslate this pageJan 24, 2013 - در کتاب مدیریت دانش، دانش به عنوان سرما
ناکسان بی‌مایگی دکّان کنندعاشقان گوهر به جان پنهان کنند
گوهر پنهان درخشد از نهانزان فیوضات نهانی آن کنند
جهل دائم خلق را چون چرخ کردگوش خود بر عوعوی گرگان کنند
چون که جان با موسقی بیگانه شدلاجرم عرعر به گوش جان کنند
گرچه با جان خلق دون بیگانه استهرچه را دیوان بگویند آن کنند
تو برو بشنو نوای گونه‌گونورنه در گوش خرابت لان کنند
تو برو گوش خرابت باز کن حلمیا این کار را مستان کنند
موسیقی: Mark Eliyahu - Through Me
اندیشه ام خشکید دراین ناکجا آباد
این ناله ها هرگز نمی گنجد دراین فریاد
تا در کف تو رشته تقدیرهای ماست
پروردگارا داد خواهم من از این بیداد